سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بر کنار شود.

لوپتگی بر کنار می شود؟

کمتر از دو روز به آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی‌ مانده است اما وضعیت تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا، یکی از مدعیان قهرمانی خوب نیست.

شرایط اردوی لاروخا به قدری متشنج است  که ممکن است یولن لوپتگی از مربیگری در تیم‌ ‌ملی بر کنار شود. همه این اتفاقات با خبر دیروز باشگاه رئال مادرید مبنی بر مربیگری لوپتگی در این تیم افتاد. فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید، سرمربی ‌اسپانیایی را به عنوان جانشین زین‌الدین زیدان در رئال مادرید انتخاب کرد. با وجود مخالفت فدراسیون فوتبال ‌اسپانیا بر اعلام این خبر رییس باشگاه رئال مادرید تنها دو روز باقی‌ مانده به جام جهانی این قضیه را علنی کرد.

لوییس روبیالس، رییس جدید فدراسیون فوتبال ‌اسپانیا تا لحظات آخر از چنین موضوعی خبر نداشت و از این اتفاق به شدت ناراحت شد. سایت مارکا مدعی شد که ممکن است لوپتگی پیش از شروع جام جهانی از هدایت تیم‌ ‌ملی بر کنار شود.

سایت‌های موندو دپورتیوو و ‌اسپورت کاتالونیا نیز امروز (چهارشنبه) به این موضوع پرداختند و مدعی شدند ممکن است لوپتگی اخراج شود.

همه چیز در نشست خبری بعد از ظهر امروز مشخص خواهد شد. لوپتگی و روبیالس با رسانه‌ها در این باره صحبت خواهند کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
اِما هِیز سرمربی باردار تیم زنان چلسی که یک قهرمان است! عکس
اِما هِیز سرمربی تیم زنان چلسی است که عملکرد فوق العاده ای با این تیم داشته است

 

X