سیمرغسیمرغ
sport-top-1

یک کارشناس داوری به ارزیابی عملکرد علیرضا فغانی در بازی سپاهان و پرسپولیس پرداخت

بررسی تصمیمات جنجالی فغانی؛آفساید درست/پنالتی اشتباه

سعید مظفری زاده،کارشناس داوری فوتبال ایران پس از پایان دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس، به تحلیل و ارزیابی عملکرد تیم داوری پرداخت و در این خصوص گفت: در دقیقه 13 دستور علیرضا فغانی برای ادامه بازی در پی برخوردی که سیامک نعمتی با مهاجم سپاهان در محوطه جریمه پرسپولیس داشت، کاملاً صحیح بود.

در دقیقه 38 سیاوش یزدانی خطایی روی علی علیپور انجام داد که یک موقعیت حمله خوب را از پرسپولیس سلب کرد که با کارت زرد جریمه شد. این هم تصمیم درستی از سوی داور بود.

او با اشاره به گلی که کی‌روش استنلی به ثمر رساند که با تصمیم کمک داور آفساید اعلام شد، گفت: در دقیقه 77 محمدرضا منصوری به درستی آفساید کی‌روش استنلی را گرفت و گل تیم سپاهان را مردود اعلام کرد.

مظفری زاده درباره صحنه پنالتی تیم پرسپولیس در لحظات پایانی بازی گفت: در دقیقه 88 کی‌روش استنلی با دستانی باز از روی سر سیدجلال حسینی بلند شد که توپ به دست او برخورد کرد و خطای هند بود اما قبل از این صحنه گادوین منشا، خالد شفیعی را شارژ کرد و مرتکب خطا شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دستمزد 50 میلیونی عابدزاده برای حضور در ویژه برنامه عیددستمزد 50 میلیونی عابدزاده برای حضور در ویژه برنامه عید

ستارگان ورزش در برنامه‌های مختلف تلویزیونی به مناسبت تحویل سال نو حضور داشتند اما گفته می شود عابدزاده برای این حضور 50 میلیون تومان گرفته است

 
X