سیمرغسیمرغ
sport-top-1

پیم فربیک سرمربی عمان با بیان این که از بازی با ایران واقعا لذت بردم، گفت: ما توانستیم تیم خوب ایران را تحت فشار قرار دهیم و این برای من قابل تحسین بود

نظر پیم فربیک درباره بازی با ایران

پیم فربیک، سرمربی تیم ملی عمان یک‌شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با ایران گفت: من از این بازی واقعا لذت بردم. از جوی که در ورزشگاه حاکم بود و از تلاشی که بازیکنانم به خرج دادند لذت بردم. ایران تیم نخست آسیاست و دراین بازی هم بازیکنان‌شان تجربه بالای‌شان را نشان دادند. همه بازیکنان ایران توانمندی بالایی دارند. ما توانستیم تیم خوب ایران را در نیمه نخست و در دقایقی از نیمه دوم کنترل کنیم و تحت فشار قرار دهیم. این برای من قابل تحسین بود.

او در ادامه صحبت خود گفت: من فقط درباره پنالتی صحبت نمی‌کنم. وقتی بازی بدون گل در جریان بود تیمم خیلی خوب بازی کرد. خب اگر پنالتی گل می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد و ما می‌توانستیم شاید نتیجه بهتری بگیریم. ایران تیم بزرگی است. در جام جهانی بازی کرده است و بازیکنان این تیم از تجربه بالایی برخوردار هستند. این که تیم خوب ایران را تحت فشار بگذاریم و برابر این تیم موقعیت گل داشته باشیم برای ما قابل تحسین است. طبیعی است که وقتی تیمم باخته است ناراحت باشم ولی ایران تیم بهتر زمین بود و باید این شکست را قبول کنیم. از طرف خودم و همکارانم از همه تماشاگرانی که در این ورزشگاه بودند و جو خوبی ایجاد کردند، تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ملی عمان در پاسخ به این سوال که آیا ایران و ژاپن دو مدعی قهرمانی جام ملت‌های آسیا هستند؟ گفت: البته که این دو تیم، تیم‌های قدرتمند و متمایزی در سطح آسیا هستند. ژاپن هم تیمی است که خیلی بازیکن بزرگ در ترکیب خود دارد. تیمی است که سبک‌های مختلف فوتبال را به خوبی بازی می‌کند. از نظر من هم ایران یا ژاپن دو مدعی قهرمانی در جام ملت‌ها هستند چون بازیکنان قدرتمندی در ترکیب خود دارند. ایران تیمی است که در جام ملت‌های آسیا گل نخورده است و این نشان‌دهنده قدرت بالای این تیم است.



گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
محرومیت داوری که به بازیکن پس گردنی زد!محرومیت داوری که به بازیکن پس گردنی زد!

در رقابت های لالیگا, داوری که با انگشتان دستش ضربه ای به پشت گردن موراتا زده بود با محرومیت از قضاوت مواجه شد

 
X