سیمرغسیمرغ
sport-top-1

سرمربی تیم آمیان اعلام کرده انتظار بیشتری از سامان قدوس داشته است

نارضایتی از عملکرد سامان قدوس

سایت le11amienois فرانسه از نارضایتی سرمربی آمیان از سامان قدوس خبر داد و عنوان کرد پیلیسیه هنوز نتوانسته آن طور که باید و شاید از بازیکن ایرانی بهره ببرد.

 کریستوف پیلیسیه از سامان قدوس که در بازی اخیر تیم آمیان برابر المپیک مارسی روی نیمکت قرار گرفته بود  انتظار بیشتری دارد.


قدوس در دسامبر از شرایط خوبی برخوردار نبود و ماه ژانویه نیز به دلیل همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 غایب بود.

سرمربی تیم آمیان در این ارتباط گفت: سامان قدوس از نظر فیزیکی توانسته خود را پیدا کند اما پس از جام جهانی 2018 روسیه و  انتقالش به آمیان و جام ملت‌های آسیا خیلی قادر به یافتن خود نبود.

سرمربی آمیان در مرود نیمکت‌نشینی قدوس در برابر المپیک مارسی که با شکست 2 بر صفر آمیان پایان یافت، اظهار داشت: می‌داند که بابت بازگشت او به ترکیب آمیان راضی نبودم. زمانی که بازیکنی به تیمش باز می‌گردد باید دندانهایش را تیز کند و با مسئولیت‌پذیری از نظر ذهنی نیز قدرتمند باشد.

وی ادامه داد: تمام بازیکنان دوست دارند از آغاز بازی در زمین باشند . سامان قدوس باید بپذیرد که از ابتدا بازی نکند، البته در این رابطه صحبت‌هایی میان ما با آرامش رد و بدل شد و هفته خوبی را گذراندیم. باید ببینیم روز شنبه چه چیزی رخ می‌دهد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
سوتی عجیب مسئولان استقلال!سوتی عجیب مسئولان استقلال!

پژمان منتظری به این دلیل به همراه استقلال راهی امارات نشد چون برای او پاسپورت اشتباه گرفته‌ بودند

 
X