حمید استیلی در ملاقات با رئیس کمیته ملی المپیک نام گزینه‌های مختلفی را برای رساندن امیدهای فوتبال‌مان به المپیک مطرح کرد که میان‌شان نام امیر قلعه‌نویی هم بوده است

استیلی، قلعه‌نویی را برای تیم امید معرفی کرد!

حمیداستیلی پس از اینکه به این نتیجه رسید ،نمی‌تواند با زلاتکو کرانچار به موفقیت و المپیک برسد، تصمیم گرفت تا از فدراسیون فوتبال بخواهد دنبال مربی جدیدی باشد. این اتفاق بود که دلخوری کرانچار را به همراه داشت و کرانچار در مصاحبه‌ای حتی از این گفت که گروهی برای صندلی اش نقشه کشیده اند.

استیلی اما بعد از بازی دوم دور مقدماتی المپیک در تهران ، به این نتیجه رسیده بود که رسیدن به المپیک با زلاتکو دشوار است. او خودش کنار زمین حتی گاهی کوچ هم می کرد. فریاد می کشید و تیم را به پیش فرا می خواند.

او حالا دنبال مربی جدید برای تیم ملی است. یک روز بعد از اینکه در دیدار خداحافظی کرانچار با تاج غایب بود، همراه با حشمت خان مهاجرانی که از دبی به تهران برگشته به دیدار رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت. در این ملاقات استیلی درباره گزینه های پیشنهادی اش برای تیم امید حرف زده است.

لیستی بلند بالا از گل محمدی، مهدوی کیا، هاشمیان و نکونام گرفته تا گزینه ناباورانه امیر قلعه نویی. قلعه نویی که ۴ سال قبل پیشنهاد مربیگری تیم امید را با ترش رویی رد کرده بود و واکنش مثبتی به آن نداشت!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X