پرسپولیس با شکست دادن تیم سپاهان به فینال جام حذفی کشور صعود کرد

صعود پرسپولیس به فینال جام حذفی

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی تیم های سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب و حساس در پایان نود دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا فینالیست جام حذفی در پایان 120 دقیقه مشخص شود.

این بازی که با حضور بیش از 40 هزار هوادار برگزار می شد، با چندین حمله از سوی دو تیم آغاز شد. سروش رفیعی اولین بازیکنی بود که در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما شوت محکم سروش از پشت محوطه را پیام نیازمند و محمد ایرانپوریان از روی خط دروازه بیرون کشیدند.

در ادامه سپاهان با ضربه سر علی قربانی توانست به گل برسد اما کمک داور آن گل را آفساید اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم هم دو تیم فوتبالی سرعتی و هجومی را به نمایش گذاشتند که حاصلش چندین موقعیت گلزنی برای دو تیم بود که جدی ترین آن، شوت مهدی ترابی بود که با برخورد به تیر دروازه سپاهان راهی به دروازه نیافت تا جدال دو تیم در پایان نود دقیقه برنده ای نداشته باشد و به وقت اضافه برود.

وقت اضافه اما با جنجال و درگیری شروع شد. ابتدا محمد ایران پوریان از داور کارت قرمز گرفت و در آخرین دقیقه نیمه اول وقت اضافه هم کی روش استنلی به دلیل برخورد با بازیکنان پرسپولیس از زمین مسابقه اخراج شد تا سپاهان نیمه دوم وقت اضافه را 9 نفره آغاز کند.

این اما پایان ماجرای وقت اضافه نبود و در اولین دقایق نیمه دوم وقت اضافه داور مسابقه به سود سپاهان اعلام خطای پنالتی کرد که مهدی کیانی،کاپیتان سپاهانی ها این ضربه را با بی دقتی به آسمان زد تا سپاهان از گلزنی محروم بماند.

در آخرین دقیقه مسابقه اما شوت آرام احمد نوراللهی در حالی به راحتی داشت در دستان پیام نیازمند قرار می گرفت با دخالت سیاوش یزدانی،مدافع تیم سپاهان به قعر دروازه طلایی پوشان غلتید تا پرسپولیس به فینال جام حذفی صعود کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X