گفته می شود نیمار بزودی مذاکراتش را برای بازگشت به بارسلونا آغاز خواهد کرد

نیمار بمب نقل و انتقالات را زودتر ترکاند

نیمار که از سوی دختر جوانی در برزیل متهم به تجاوز شده هنوز درگیر این پرونده است و مبرا بودنش نهایی نشده. در سوی دیگر او مصدوم هم شده و کوپا آمریکا را از دست داده است. همه این‌ها به کنار، او رفته رفته وارد ۳۰ سالگی می‌شود و نتوانسته آن‌طور که باید و شاید در پاری‌سن‌ژرمن بدرخشد و به چیزی که می‌خواست یعنی توپ طلا برسد. این موارد آخری باعث شده که نیمار خیلی جدی به فکر جدایی از پاری‌سن‌ژرمن بیفتد؛ این خبری است که روز گذشته روزنامه اسپورت، چاپ کاتالونیا روی جلدش منتشر کرده و با تیتر «جدایی» خبر داده که نیمار می‌خواهد به بارسلونا برگردد.

در گزارش این روزنامه کاتالونیایی حتی مواردی عنوان شده که اگر درست باشد باید نیمار را از همین تابستان، بار دیگر بازیکن بارسلونا دانست. طبق خبر همین نشریه، نیمار به مسئولان پاری‌سن‌ژرمن گفته می‌خواهد برای بردن جام‌های مهم و البته احساس خوشحالی دوباره روی زمین چمن به بارسلونا برگردد. این روزنامه حتی مدعی شده نیمار به مسئولان پاری‌سن‌ژرمن گفته شرایط را به گونه‌ای رقم بزنند که نیازی به حضور مجدد او در پاریس هم نباشد. «نمی‌خواهم دیگر به پاریس برگردم»؛ این عبارتی است که از سوی نیمار عنوان شده است.

ستاره 27 ساله برزیلی که نتوانسته با پاری‌سن‌ژرمن در اروپا موفق شود به این موضوع پی برده که با توجه به سن و سالی که دارد در پاری‌سن‌ژرمن به هدفی که در سر دارد نخواهد رسید و قصد دارد دوباره به بارسلونا برگردد. البته اسپورت مدعی شده مسئولان بارسلونا هم با بازگشت نیمار مشکلی ندارند ولی در این راه باید مسئولان پاری‌سن‌ژرمن چراغ سبز نشان دهند. پاریسی‌ها اخیراً عنوان کرده‌اند قرار است قرارداد نیمار را تمدید کنند ولی این ستاره برزیلی به آن‌ها خبر داده حاضر به تمدید قراردادش نیست. از سوی دیگر توماس توخل آلمانی هم که قول داده دوباره با پاری‌سن‌ژرمن از صفر شروع کند بدش نمی‌آید تغییرات اساسی در باشگاه به وجود بیاورد.

به نقل از اسپورت، این سرمربی آلمانی حتی بدش نمی‌آید با خروج نیمار موافقت کند، چون این برزیلی با مصدومیت‌های بدهنگامی که داشته نتوانسته یاری‌دهنده پاریسی‌ها باشد. از سوی دیگر برای پر کردن جای خالی نیمار از کوتینیو نام برده می‌شود؛ کوتینیو هم در بارسا حال و روز خوبی ندارد و اسپورت کاتالونیا مدعی شده او به عنوان بخشی از پول جابه‌جایی راهی پاری‌سن‌ژرمن می‌شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

 
X