احتمال دارد تیم های رئال مادرید و پاری سن ژرمن بر سر انتقال بیل و نیمار به توافق برسند

توافق پنهانی رئال مادرید و پاری سن ژرمن

روزنامه ایندیپندنت چاپ بریتانیا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که در روزهای اخیر نزدیکان نیمار او را به سران رئال مادرید پیشنهاد کرده اند و احتمال انتقال او به بارسلونا روز به روز کمرنگ تر می شود.

از سوی دیگر تردیدهای زیادی درمورد آینده گرت بیل در رئال مادرید وجود دارد و زیدان سرمربی تیم مادریدی با صحبتهای امروزش عملا آب پاکی را روی دستان بیل ریخت. بیل در بازی دوستانه امروز رئال مقابل بایرن مونیخ به میدان نرفت و زیدان در پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:« اگر بیل همین فردا تیم را ترک کند، چه بهتر.» حالا روزنامه ایندیپندنت چاپ بریتانیا در گزارشی از احتمال معاوضه بیل و نیمار توسط دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن خبر داده است.

بنابراین گزارش، یکی از منابع آگاه باشگاه پاریسی اعلام کرده که تمایل پاری سن ژرمن برای به خدمت گرفتن بیل، ممکن است به معاوضه او با نیمار منتهی شود. پاریسی ها قصد دارند تا پروژه جدیدی را آغاز کنند و با در نظر داشتن این نکته که نیمار عزمش را برای جدایی از این تیم جزم کرده، به دنبال ستاره دیگری برای تیمشان هستند. از سوی دیگر نزدیکان نیمار در روزهای اخیر او را به باشگاه مادریدی پیشنهاد داده اند؛ چرا که پروسه انتقال او به بارسلونا تقریبا به بن بست خورده و نیمار تصمیم دارد تا هرچه سریعتر تکلیفش را روشن کرده و لیگ یک فرانسه را ترک کند.

تا چند روز پیش صحبتهایی مبنی بر مبادله بیل و پوگبا توسط دو باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید مطرح بود ولی با توجه به رقم دستمزد بالای درخواستی بیل، این پروسه منتفی شد. بیل در حال حاضر در رئال مادرید سالی 14.5 میلیون یورو حقوق می گیرد ولی برای بازگشت به لیگ برتر انگلیس حقوق سالانه 20 میلیون یورویی طلب کرده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که ایده مبادله بیل و نیمار به کجا خواهد انجامید.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X