رئیس باشگاه الاهلی عربستان از نحوه برکناری برانکو ایوانکوویچ گلایه کرد و گفت: باشگاه از نظر مالی نمی تواند خسارت ناشی از اخراج برانکو را متحمل شود

تعجب رئیس باشگاه الاهلی عربستان از اخراج برانکو

برکناری برانکو ایوانکوویچ از سرمربیگری تیم فوتبال الاهلی عربستان کافی بود تا رسانه های این کشور طول چند روز گذشته به تمام جوانب این تصمیم مدیران باشگاه بپردازند.

اخراج برانکو البته اختلافات گسترده مدیریتی در این باشگاه را عیان کرد و این چیزی است که از صحبت های اخیر رئیس باشگاه کاملا مشهود است.

احمد الصائغ رئیس باشگاه الاهلی شب گذشته در مصاحبه با برنامه تلویزیونی «الدوری مع الولید» به زوایای تازه ای از برکناری برانکو پرداخت و اعلام کرد از  تصمیم منصور بن مشعل در نحوه اخراج این مربی تعجب کرده است.

رئیس باشگاه الاهلی گفت: «زمانی که خبر برکناری برانکو را از رسانه ها و از زبان امیر منصور بن مشعل شنیدم شگفت زده شدم. به منصور بن مشعل گفتم که باید این تصمیمات در هیات مدیره باشگاه گرفته شود».

او ادامه داد: «خواستار ارائه تضمین های مالی به ارزش مبلغ فسخ قرارداد برانکو شدم اما این درخواست را رد کردند. پس از آن خواستار حضور برانکو در تمرینات تا پایان مراحل اداری فسخ قرارداد شدم».

احمد الصائغ گفت: «ما یکبار به خاطر اعلام عجولانه در اخراج «دنیل» یکی از بازیکنانمان مجبور شدیم ۲۰ میلیون ریال (واحد پول عربستان) خسارت بدهیم».

او در ادامه گفت: «به منصور بن مشعل گفتم که برای برکناری برانکو باید ۷ میلیون ریال به او پول بدهیم ولی او این مسئله را رد کرد و گفت که باشگاه فقط پول ماه های گذشته را به برانکو پرداخت می کند».

رئیس باشگاه الاهلی در پایان صحبت‌های خود گفت: «باشگاه از لحاظ مالی نمی تواند خسارت ناشی از برکناری برانکو را متحمل شود و در قرارداد هم شرط و شروطی برای اعمال جریمه پیش بینی نشده است. با این حال ما مسئولیت پرداخت قیمت باقی مانده از قرارداد را متحمل می شویم».گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X