از هفته هفتم سری آ ایتالیا و در حساس‌ترین دیدار هفته، یوونتوس موفق شد در سن سیرو و با گل‌های دیبالا و هیگواین با نتیجه 1-2 اینتر را مغلوب کند و به صدر جدول برسد

یوونتوس با پیروزی در دربی ایتالیا به صدر جدول رسید

یوونتوس در شبی که نمایش بهتری از اینتر ارائه داد، در نهایت همانند دو سال قبل با گل دقایق پایانی گونسالو ایگواین موفق شد اینتر را شکست داده و با رقم زدن اولین شکست اینتر، صدرنشین سری آ لقب گیرد.

بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و این تیم خیلی سریع و در دقیقه چهار به گل اول دست یافت. روی پاس میرالیم پیانیچ، پائولو دیبالا در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق از بین پاهای میلان اشکرینار دروازه اینتر را باز کرد.

در ادامه اینتر بر جریان بازی مسلط شد و در دقیقه 18 به گل تساوی دست یافت. خطای هند دی لیخت باعث شد اینتر به پنالتی دست یابد و لائوتارو مارتینز علیرغم تشخیص صحیح شزنی آن را تبدیل به گل کرد.

اما در دقیقه 79 یوونتوس به گل دوم رسید. با پاس بنتاکور، ایگواین در محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق زننده گل دوم لقب گرفت. و با این نتیجه یوونتوس موفق شد اینتر را شکست دهد و صدر جدول را از شاگردان کونته بگیرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X