باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد نیکو کوواچ، سرمربی کروات از این تیم اخراج شده است

هم‌وطن برانکو از بایرن مونیخ اخراج شد

شکست سنگین 1-5 این هفته بایرن مونیخ مقابل فرانکفورت در نهایت تبعات سنگینی برای سرمربی جوان بایرن مونیخ داشت و در نهایت دوران همکاری وی با بایرن مونیخ به اتمام رسید. طبق اعلام بایرن مونیخ، هانس فیلیک به صورت موقت هدایت بایرن مونیخ را بر عهده خواهد داشت.

نشریه بیلد مدعی شد تصمیمات امشب به سرعت و ناگهانی گرفته شده و در نهایت مدیران بایرن مونیخ به این نتیجه رسیده اند که بهتر است با نیکو کوواچ قطع همکاری کنند. باشگاه بایرن مونیخ نیز بالاخره این خبر را تایید کرد و دوران حضور نیکو کوواچ بعد از حدود یک سال و نیم در این باشگاه پرافتخار آلمانی تمام شد.

امروز اخباری در مورد علاقه بایرن مونیخ به همکاری با مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس شنیده شده است. آلگری که روزهای درخشانی را در سری آ سپری کرده و با این تیم موفق به فتح پنج عنوان اسکودتو شده بود، در حال حاضر بیکار است و می تواند به پیشنهاد باواریایی ها پاسخ مثبت دهد.

اخراج احتمالی نیکو کوواچ در شرایطی صورت گرفت که این تیم در لیگ قهرمانان در گروه خود صدرنشین بوده و در بوندسلیگا نیز چهار امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. بایرن این هفته در لیگ قهرمانان به مصاف المپیاکوس خواهد رفت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

X