بوندسلیگای آلمان جیدون سانچو و مانوئل آکانجی را به خاطر کوتاه کردن موهایشان جریمه کرد

جریمه بخاطر کوتاه کردن مو

جیدون سانچو همچنان به بی‌انضباطی‌هایش ادامه می دهد. پس از این که یک بار توسط باشگاه دورتموند جریمه شد به خاطر رعایت نکردن قوانین قرنطینه از طرف بوندسلیگا هم جریمه شد.

بازیکن انگلیسی به همراه مانوئل آکانجی تصمیم گرفتند در خانه موهایشان را کوتاه کنند اما نه آرایشگر و نه بازیکنان پروتکل را رعایت نکردند و از دستکش یا ماسک برای این کار استفاده نکردند.

بوندسلیگا در یک بیانیه اعلام کرد: DFL تصمیم گرفته است سانچو و آکانجی را جریمه کند. بازیکنان دورتموند قوانین معمول برای اصلاح را رعایت نکردند در حالی که در خانه به انجام این کار مشغول بودند. شکی در آن نیست که بازیکنان حرفه ای باید موهایشان را کوتاه کنند اما باید به پروتکل عمل کنند.

تنها سانچو و آکانجی موهای خود را توسط این آرایشگر کوتاه نکردند. بلکه رافائل گریرو، تورگان هازارد، آکسل ویتسل و دان آکسل زاگادو نیز در نزد وینی نانا کارکاری موهای خود را کوتاه کردند. با این حال عکسی از خود منتشر نکردند که نشان دهد قوانین را زیر پا گذاشته اند.

سانچو نسبت به این جریمه سکوت نکرد و در توئیترش واکنش نشان داد و گفت: شوخی محض است.

باشگاه دورتموند هم از بازیکنانش حمایت کرد و گفت: کاملا عادی است که بازیکنانمان پس از چند ماه موهایشان را کوتاه کنند. با این حال به آن ها یاددآوری کردیم که نکات بهداشتی را رعایت کنند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 
 

X