مهرداد پولادی ملی پوش و بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال در حال مذاکره برای پیوستن به یکی از باشگاه‌های قطر است

پیشنهاد یک تیم قطری به مهرداد پولادی

مدیر عامل باشگاه المعیذر از باشگاه‌های دسته دوم فوتبال قطر برای جانشینی الویرا بازیکن برزیلی که قراردادش با این تیم به پایان رسیده و المعیذر را ترک کرده، چند گزینه را مدنظر قرار داده است.

در میان گزینه‌های این باشگاه، نام مهرداد پولادی بازیکن سابق تیم ملی ایران و باشگاه‌های الشحانیه و الخریطیات دیده می‌شود که بعد از پایان قراردادش با الخریطیات اکنون در دوحه حضور دارد.

با این حال باشگاه المعیذر در انتظار انجام کارهای پایان همکاری با الیویرا بازیکن برزیلی است تا سپس با جانشین او قرارداد ببندد. روزنامه الرایه قطر در این رابطه نوشت که انتظار می‌رود ظرف چند روز آینده کارهای مربوط به ترخیص الویرا و جذب پولادی انجام خواهد شد.

مهرداد پولادی، هافبک چپ پا و ۳۴ ساله بعد از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ و در گیر و دار کارت‌های پایان خدمت جعلی در فوتبال ایران، به خاطر مشکل سربازی به ایران بازنگشت. او در این سال‌ها در باشگاه‌های قطر و تایلند بازی کرد و البته دیگر هرگز به تیم ملی دعوت نشد.

آخرین بازی پولادی در ترکیب تیم ملی بازی با تیم ملی عراق در مرحله نیمه نهایی است که تیم ایران با اخراج او ده نفره شد و در نهایت بازی را در پنالتی به عراق باخت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X