سعید مظفری‌زاده گفت: به نظر من آقای کرمانشاهی در مجموع قضاوت خوبی داشت و خونسرد بود و بازی را به خوبی مدیریت کرد

سعید مظفری زاده: قضاوت کرمانشاهی قابل قبول بود

دربی 94 یک داور جدید داشت و رضا کرمانشاهی برای اولین بار به قضاوت این مسابقه حساس رسید.

پیش از مسابقه دو باشگاه با بیانیه‌ها، مصاحبه‌ها و حتی پست‌های اینستاگرامی تلاش کردند داور مسابقه را تحت تاثیر قرار دهند و همین موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. با سعید مظفری‌زاده درباره این حواشی و هم‌چنین قضاوت کرمانشاهی در بازی دربی چند کلامی صحبت کردیم:

*اول از همه درباره کیفیت داوری دربی بگویید؛ نظر شما درباره عملکرد آقای کرمانشاهی چیست؟

به نظر من آقای کرمانشاهی در مجموع قضاوت خوبی داشت و خونسرد بود و بازی را به خوبی مدیریت کرد. به جز یکی دو صحنه اشتباهی در جریان بازی نداشت؛ ضمن این‌که بازی پربرخورد و پراتفاقی بود ولی در مجموع می‌توان گفت قضاوت خوبی داشت.

*بازی دو صحنه حساس هم دشات که دو تیم معترض بودند، یکی برخورد توپ به دست وحید امیری در محوطه جریمه پرسپولیس و دیگری صحنه خطای عارف غلامی بود. نظر شما درباره این دو صحنه چیست؟

در صحنه محوطه جریمه پرسپولیس دست بازیکن این تیم در شرایط طبیعی بود و با توجه به فاصله کم به هیچ عنوان نمی‌توانست پنالتی باشد ولی خطای عارف غلامی روی موقعیت تک به تک‌ قطعا کارت قرمز داشت و داور اشتباه کرد.

*به نظر شما شرایط خاص دربی باعث شد غلامی اخراج نشود؟

نمی‌توانم با قاطعیت این موضوع را تایید کنم. شاید واقعا زاویه دید داور به شکلی بود که تشخصی دیگری داد ولی خب باید بگویم در آن صحنه چون موقعیت مسلم گلزنی بود، ایشان اشتباه کرد و بازیکن خاطی باید اخراج می‌شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

 
 
 

X