نیمار ستاره برزیلی پی اس جی کاملا غیرقابل پیش بینی است. به نظر می رسد که او بارتومئو و بعد از آن لاپورتا را با شروع مذاکرات برای بازگشت به بارسلونا فریب داده است

تمدید نیمار با پاری سن ژرمن

 رادیو کاتالونیا گزارش داده است که مدیران بارسلونا به شدت از دست نیمار عصبانی هستند چرا که حس می کنند که بازیکن برزیلی آنها را فریب داده و گول زده است.

رادیو کاتالونیا گزارش داده است که یکی از نمایندگان بارسلونا به تازگی به پاریس سفر کرده بود و با بازیکن برزیلی صحبت کرد. نیمار نیز از این جلسه استقبال کرد و گفت که آماده حضور در نیوکمپ است چرا که پروژه پی اس جی او را جذب نکرده است. 

اما شنبه نیمار و پی اس جی رسما خبر تمدید قرارداد بازیکن برزیلی تا سال 2025 به علاوه یک سال توافقی را تایید کردند تا بدین ترتیب هر گونه احتمالی برای بازگشت ستاره برزیلی به نیوکمپ از بین برود.

در حقیقت حالا بارسلونا نه تنها نتوانسته نیمار را بخرد بلکه این خطر را حس می کند که پی اس جی در صورت فروش امباپه به سراغ مسی برود و بازیکن آرژانتینی را در کنار نیمار در ترکیبش داشته باشد.

در حال حاضر مدیران بارسلونا به شدت از نیمار عصبانی هستند و این را به گوش نزدیکان وی هم رسانده اند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

X