دیدار تدارکاتی استقلال و آلومینیوم هرمزگان با برتری آبی های پایتخت به پایان رسید.

دیدار تدارکاتی تیم‌های استقلال و آلومینیوم هرمزگان با برتری دو بر یک آبی پوشان پایتخت به پایان رسید. برای استقلال در این دیدار محسن کریمی دو بار گلزنی کرد و تک گل آلومینیوم را عیسی آل کثیر به ثمر رساند.

در این دیدار استقلال بر بازی سوار بود و موقعیت های خوبی را شاگردان قلعه نویی به دست آورند. برای آبی‌پوشان پایتخت در این دیدار وحید طالب لو، هرایر مگویان، میلاد نوری، جاسم کرار ، محمدرضا خرسندنیا،‌ میلاد سلیمان فلاح ، هاشم بیگ زاده ، محسن کریمی، فرشید علیپور، ایمان عباس زاده و احمد گبونی به میدان رفتند که در اواسط بازی امید ابراهیمی، محسن فروزان و فرزین گروسیان برای آبی پوشان به میدان رفتند.

نکته جالب در این میان حضور فروزان به عنوان هافبک راست استقلالی ها بود در حالی که او دروازه بان این تیم است. برخورد گرم امیر قلعه نویی و جواد زرینچه با مجید نامجو مطلق سرمربی آلومینیوم هرمزگان از نکات جالب این دیدار بود.

جاسم کرار در اواسط این دیدار به دلیل مصدومیت جایش را به یک بازیکن دیگر داد. رضا عناینی،‌ سجاد شهباز زاده و یعقوب کریمی از غایبان آبی پوشان در این دیدار بودند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X