پرویز مظلومی می‌گوید هدفش فعلا بستن تیم است.

پرویز مظلومی درباره آخرین وضعیت تیم استقلال اظهار کرد: ما تلاش می‌کنیم و دوستان هم تلاش کردند که هرچه زودتر تیم‌مان را ببندیم. در حال حاضر تمرکزمان بر روی بستن تیم است. از صبح که به باشگاه می‌آییم تا افطار با بازیکنان مختلفی برای حضور در استقلال مذاکره می‌کنیم. امروز هم با جابر انصاری توافق کردیم که به استقلال بیاید.

وی اضافه کرد: بازیکنان مختلفی برای مذاکره به باشگاه می‌آیند و می‌روند اما برخی بازیکنان بر سر مبلغ توافق نمی‌کنند. می‌خواهیم طوری با بازیکنان قرارداد ببندیم که مبلغ معقولی را دریافت کنند. شنبه ساعت 11 فراخوان می‌دهیم و بازیکنان را به باشگاه می‌آوریم تا یک جلسه در اینجا برگزار کنیم و به امید خدا از عصر روز شنبه تمرین‌هایمان را استارت خواهیم زد.

او در پاسخ به این سوال که چرا تمرین‌هایتان با تاخیر انجام می‌شود گفت: از قبل هم تاریخی برای آغاز تمرین‌ها مشخص نکرده بودیم فقط گفته بودیم از روز شنبه تمرین را آغاز می‌کنیم. اگر می‌شد زودتر این کار را می‌کردیم به هر حال ما عصر روز شنبه با هر تعداد از بازیکنانی که به تمرین بیایند کارمان را آغاز می‌کنیم. البته یک سری از بازیکنان هستند که فصل قبل در استقلال بودند اما باید به باشگاه بیایند و بر سر برخی از مسائل توافق کنند تا بعد به تمرین‌ها بیایند.

مظلومی درباره آخرین وضعیت امید ابراهیمی نیز گفت: من در جریان وضعیت امید ابراهیمی نیستم. سرمربی تیم استقلال درباره حضور افرادی که در کادرفنی این تیم فعالیت خواهند کرد نیز گفت: با چند نفر برای حضور در کادرفنی از جمله داریوش یزدانی صحبت کرده‌ایم. البته 4 مربی بدنساز هم به من برنامه داده‌اند که برنامه‌های آن‌ها را بررسی می‌کنیم و بهترین گزینه را انتخاب می‌کنم. سعی می‌کنم تیمی با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه ببندیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X