بهرام افشارزاده می گوید با توافقات انجام شده هاشم بیگ زاده فصل بعد هم می‌ماند.

بهرام افشارزاده مدیر‌عامل استقلال درباره آخرین وضعیت تیمش، گفت: ما تاکنون بازیکنان خوبی را جذب کرده‌ایم از جمله مهدی رحمتی، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امین حاج محمدی، فرشید اسماعیلی، 'ریوالدو دسوزا' و 'پروپیچ' که قرار است امروز (یکشنبه) با او به توافق نهایی برسیم. شرایط خوبی برای استقلال حاکم است و آقای مظلومی و همکارانش نظم و شرایط خوبی را برای تیم ایجاد کردند. همان طور که مستحضر هستید در ورزش‌های تیمی در صورتی که نظم و انضباط حاکم باشد موفقیت در دسترس‌تر خواهد بود. من احساس می‌کنم که همدلی و نظمی که از آن صحبت می‌کنند در استقلال وجود دارد و فکر می‌کنم که پنجشنبه در مشهد نمایشی خوبی را ارائه می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت بیگ زاده و امیرحسین صادقی در نهایت چه شد؟ اظها‌ر کرد: طی صحبت‌هایی که با بیگ زاده شده این بازیکن در استقلال ماندنی است، اما امیر حسین صادقی از استقلال جدا می‌شود.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا استقلال تدارکات خوبی را برای ر‌قا‌بت های لیگ برتر پشت سر گذاشته است؟ عنوان کرد: من در دو جلسه تمرینی استقلال حاضر شدم و شرایط خوبی را بر تیم حاکم دیدم. البته ما به دلیل محدودیت زمانی اردوی بلند مدتی را برگزار نکردیم. البته مشکلات مالی هم در این میان وجود داشت. مظلومی هماهنگی خوبی بین همکاران و بازیکنان ایجاد کرده است و شرایط بدنسازی و تاکتیکی خوبی در تیم به وجود آورده است.

مدیر‌عامل استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به کم شدن تماشاگران در ورزشگاه‌ها و توصیه او به هو‌اد‌ا‌ران استقلال در این رابطه چیست؟ بیا‌ن‌ کرد: من قبول دارم که لیگ قبلی خیلی پر بار نبود. اگر اکثر تیم‌ها را آنالیز کنیم نهایتا نمره متوسطی به لیگ خواهیم داد و نتایج ضعیفی هم که استقلال و پر‌سپولیس در فصل گذشته گرفتند باعث شد هو‌اد‌ا‌ران از سکوها قهر کنند. من به هو‌اد‌ا‌ران استقلال و پر‌سپولیس توصیه می‌کنم که در فصل پیش‌رو به ورزشگاه ها بیایند و حامی تیم‌شان باشند. امیدوارم که هر دو تیم در طول لیگ هم موفق باشند.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا بالاخره کارش را به عنوان مدیر‌عامل در استقلال ا‌د‌ا‌مه‌ می‌دهد یا نه؟ گفت: من به خاطر این که نیاز بود در کنار تیم باشم نمی‌خواستم تیم را رها کنم. الان کار به خوبی پیش می‌رود و آقای نظری جویباری و امیری کارها را پیش می‌برند. از سویی دیگر اعضای هیات مدیره کارها را پیش می‌برند، ولی اگر احساس کنیم که توانایی لازم وجود ندارد و باشگاه استقلال لطمه می‌خورد بنده اقدام می‌کنم و کنار می روم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در لیگ پیش‌رو مدیر‌عامل استقلال نباشد؟ اظها‌ر کرد: من چیزی را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، ولی امیدوارم هر چه که خیر است پیش بیاید.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X