پرویز مظلومی می‌گوید بازی زیبا بود اما از نتیجه به دست آمده راضی نیست.

پرویز مظلومی در نشست خبری پس از تساوی سه بر سه تیمش برابر راه آهن گفت: بازی ای که شش گل دارد و موقعیت های فراوانی دارد، بازی زیبایی است. از نتیجه راضی نیستم. باید از ده نفره شدن حریف استفاده می کردیم. روی غافلگیری در نیمه دوم گل خوردیم و فرصت های زیادی داشتیم که گل نشد. یک گل هم زدیم که به اشتباه آفساید اعلام شد.

او افزود: تیم ما خسته از بازی نفت بود. ما می‌دانستیم راه آهن روی ضد حمله برنامه ریزی می‌کند و متاسفانه از همین راه هم گل خوردیم. به تیمم خسته نباشید می گویم. حق ما پیروزی بود که متاسفانه به آن نرسیدیم.

مظلومی درباره این موضوع که مربی راه‌آهن گفته اگر داوری اشتباه نمی کرد تیمش استقلال را می برد، بیان کرد: یک پنالتی برای ما در نیمه دوم گرفته نشد و در وقت اضافه هم زرگر اشتباه داشت و گل ما را هم اشتباه آفساید اعلام کرد. پنالتی ما هم صحیح بود و دروازه‌بان آنها به صورت بازیکن ما زد. در ضمن پنالتی راه آهن هم صحیح نبود و عمران زاده پشت محوطه مرتکب خطا شد. البته داور هم مثل ما می تواند اشتباه کند.

او درباره فشردگی بازی‌های لیگ نیز گفت: ما یک بازی سخت را برابر نفت پشت سر گذاشتیم. ما بازیکنانی داریم که جا به جا کنیم تا فشردگی را پشت سر بگذاریم. الان هم 20 روز باید استراحت کنیم و دوباره همین فوتبال زدگی پیش می آید.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X