دیدار تدارکاتی میان استقلال و امیدهایش با پیروزی دو بر یک امیدهای استقلال به پایان رسید.

دیدار تدارکاتی میان استقلال و امیدهای استقلال با برتری دو بر یک امیدها به پایان رسید. در نیمه نخست این دیدار امیدهای استقلال بازی بهتری را ارائه دادند ولی در نیمه دوم این بزرگسالان استقلال بودند که بر بازی سوار شدند.

در این دیدار ابتدا امیدهای استقلال در دقیقه 22 توسط میلاد احمدی به گل رسیدند و در ادامه و در دقیقه 35 'پروپیچ' برای استقلال گلزنی کرد تا حساب کار یک بر یک مساوی شود. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 75 این دیدار عرفان بادی برای امیدهای استقلال گلزنی کرد تا حساب کار دو بر یک به سود امیدهای استقلال شود.

حواشی این دیدار به شرح زیر است:

- برای استقلال در این دیدار وحید طالب لو، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، پروپیچ، محمدرضا خرسندنیا، سجاد شهباززاده، یعقوب کریمی، جابر انصاری، امین حاج محمدی، مجید حسینی و بهنام برزای به میدان رفتند که در ادامه بازی رجبی به جای مجید حسینی، شعبانلو به جای جابر انصاری، علیرضا رمضانی به جای بهنام برزای و برهانی به جای یعقوب کریمی به میدان رفت.

- پیش از آغاز این دیدار برخورد گرمی میان اشکان نامداری، علی سامره و امیدرضا روانخواه از اعضای تیم امید استقلال با اعضای کادرفنی بزرگسالان استقلال صورت گرفت.

- هرایر مگویان(Hrayr Mkoyan) پیش از آغاز بازی با انتقاد مظلومی روبه رو شد. این بازیکن که مدتی را به دلیل مطالباتش قهر کرده بود، روز گذشته هم با لباس شخصی در تمرین استقلال حاضر شد و در این دیدار هم با لباس شخصی نظاره‌گر کار هم تیمی‌هایش بود که مظلومی با انتقاد از او، به این بازیکن گفت که اگر مصدوم است باید MRI ارائه دهد و در غیر این صورت نباید با لباس شخصی در تمرینات حاضر شود.

- رضا صادق پور عضور هیات مدیره راه آهن و رئیس آکادمی استقلال از کسانی بود که بازی را از نزدیک تماشا کرد.

- داور این دیدار محمد نوازی به همراه دو عضو تدارکات استقلال بودند.

- همه عکاسان در این دیدار پشت دروازه تیم امید استقلال مستقر شده بودند.

- در اواخر نیمه اول این دیدار یعقوب کریمی به مجید صالح مربی استقلال گفت که به دلیل مصدومیت نمی تواند به بازی ادامه دهد و بعد از انتقال این خبر به مظلومی، قرار شد برهانی به جای این بازیکن به میدان برود. برهانی هم در واکنش به این اتفاق به شوخی به نیمکت نشینان استقلال گفت که برایم دعا کنید تا بتوانم خوب بازی کنم. این صحبت او با خنده نیمکت نشینان استقلال روبه رو شد.

- در بین دو نیمه این دیدار مجید صالح با انتقاد از عملکرد بازیکنان استقلال به بازیکنان تذکرات فنی را داد و از مجید حسینی به دلیل نداشتن قلم بند اعتراض کرد. در همین زمان مظلومی با مجیدی و نوازی در حال گفت وگو بود.

- در این دیدار مثل سایر تمرینات استقلال، فرزاد مجیدی از افرادی که به زمین نزدیک می شدند انتقاد می کرد و سعی داشت کناره زمین را خالی کند.

- بعد از تعویض مجید حسینی در ابتدای نیمه دوم، مجید صالح به مربی بدنساز استقلال گفت که با این بازیکن تمرینات جدی ای را انجام دهد.

- جابر انصاری به همراه یعقوب کریمی از مصدومان استقلال در این دیدار بودند.

- در اواسط نیمه دوم برخورد سنگین مدافع تیم امید استقلال با رمضانی با اعتراض این بازیکن رو به رو شد که با عذرخواهی بازیکن امید، این قضیه ختم به خیر شد.

- در اواخر نیمه دوم این دیدار شهباززاده یک ضربه پنالتی را برای تیمش از دست داد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X