بهرام افشارزاده می‌گوید تا آخرین ساعت حضورش در این باشگاه برای موفقیت آبی پوشان تلاش خواهد کرد.

بهرام افشارزاده در مورد مطالب مطرح شده مبنی بر جدایی‌اش از باشگاه استقلال، اظها‌ر کرد: اجازه دهید ابتدا از تمام کسانی که در این چند روز اظهار لطف داشتند، تشکر کنم. من در هر جایی که باشم تمام تلاشم را می‌کنم تا مثمرثمر واقع شوم و در این باره باید بگویم که من هر نظری که دکتر گودرزی در این باره داشته باشند را می‌پذیرم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: از نظر قانونی فعالیت من در باشگاه استقلال به عنوان شغل دوم محسوب می‌شود و البته فشار کاری وزارت ورزش و جوانان نیز سبب شد تا چنین تصمیمی گرفته شود. زمانی که وزیر ورزش و جوانان به من اعلام کردند تا به باشگاه استقلال بیاییم با تمام توان در پستی که داشتم، به فعالیت پرداختم و خدا را شکر می‌کنم که وضعیت باشگاه استقلال نسبت به گذشته بهتر شده است. فراموش نکنیم که استقلال با مشکلات مالی زیادی روبرو بود، اما بسیاری از این مشکلات حل شد و امسال نیز تیم خوبی را روانه ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر کردیم.

مدیر‌عامل باشگاه استقلال با بیان این که در این فصل از ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر می‌خواهیم عملکرد قدرتمندی را داشته باشیم، خاطر‌نشان کرد: حق ما بود که وضعیتی بهتر از شرایط کنونی داشته باشیم، ولی به دلیل پاره‌ای از موارد فو‌تبا‌لی این اتفاق رخ نداد. استقلال در این فصل جوان شده است و نباید توقع بی‌جایی از این تیم داشته باشیم. با این حال با تمام توان تا پایان ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر می‌خواهیم به کارمان ادامه دهیم و بهترین نتیجه‌ را کسب کنیم.

افشارزاده تصریح کرد: تا آخرین ساعتی که در باشگاه استقلال حضور داشته باشم با تمام توان به فعالیت خودم ادامه خواهم داد و امیدوارم کسی که جایگزین من می‌شود نیز بتواند در این باشگاه عملکرد موفقیت آمیزی را داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد باز هم جاسم کرار(Karrar Jassim) در استقلال سبب ایجاد حواشی شده نیز، بیا‌ن‌ کرد: به نظرم این رفتارهای کرار تکراری شده است و این که او برای چندمین بار دست به چنین کاری می‌زند، برای ما قابل قبول نیست. می‌خواهیم برخورد مقتدرانه‌ای با این بازیکن داشته باشیم و مانع از تکرار این بی‌انضباطی‌ها شویم. البته ما بارها شرایط و مشکلات این بازیکن را درک کرده‌ایم و تا جایی که ممکن بود به او کمک کرده‌ایم.

مدیر‌عامل باشگاه استقلال در پاسخ به سوالی در مورد آخرین وضعیت حاشیه‌های پیش آمده در زمینه قرارداد 'ریوالدو'، بازیکن برزیلی استقلال نیز، خاطر‌ نشان کرد: اول این که باید بگویم ارتباط دادن این موضوع به سرمربی استقلال به هیچ عنوان درست نیست و مطمئن باشید که با شایعه سازان برخورد خواهیم کرد. مطمئن باشید پرونده این بازیکن مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت و باید اعلام کنیم که 80 هزار دلار این بازیکن توسط اسپانسر باشگاه پرداخت شده است و این که بعد از این چه اتفاقی رخ داده باید از سوی افراد ذیربط مورد بررسی قرار گیرد.

افشارزاده در پایان خاطر‌ نشان کرد: امیدوارم شرایط تیم فو‌تبا‌ل استقلال به گونه‌ای رقم بخورد که در این فصل شاهد موفقیت این تیم باشیم. چه من باشم و چه نباشم همواره تمام تلاشم را می‌کنم تا کمک حال این تیم باشم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X