پرویز مظلومی می‌گوید هر 4 ملی‌پوش خود را به مشهد می‌برد اما معلوم نیست از آنها استفاده کند.

پرویز مظلومی درباره شرایط این تیم پیش از دیدار با پدیده گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و اکنون بسیار آماده، سرحال و با روحیه منتظر شروع دوباره لیگ هستیم. هر چند در این مدت بازیکنان ملی پوش امید و بزرگسال خود را در اختیار نداشته‌ایم و نتوانسته‌ایم تمرینات تاکتیکی مد نظرمان را انجام دهیم اما بازهم دیگر بازیکنان با همه وجود در تمرینات شرکت کرده‌اند و توانستیم فرم مطلوب خود را حفظ کنیم.

سرمربی استقلال درباره وضعیت بازیکنان ملی پوش این تیم اضافه کرد: حیدری، ابراهیمی و مثیم مجیدی از امروز به ما اضافه شدند و امیدوارم روزبه چشمی که امشب به میدان می رود نیز با سلامت کامل به ایران بازگردد. ما هر چهار ملی پوش خود را به مشهد می بریم اما تا آخرین لحظه درباره استفاده از آنها تصمیم نخواهیم گرفت.

مظلومی درباره حریف روز جمعه استقلال گفت: پدیده تیم قدرتمند و کاربلدی است که مطمئنا بازی سختی در برابر آنها خواهیم داشت، بازی آنها را آنالیز کرده‌ایم و به خوبی از قدرت آنها خبر داریم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم اما می‌خواهیم به روند پیروزی‌های خارج از خانه خود ادامه دهیم. برای 3 امتیاز و حفظ و استحکام صدرنشینی به مشهد می رویم و با توجه به شرایط تیم در تمرینات به این موضوع بسیار امیدواریم. ما در برابر پدیده همه توانمان را برای برنده شدن به کار خواهیم گرفت و حفظ احترام به حریفمان اعلام می کنم در این بازی تنها به 3 امتیاز فکر می کنیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X