پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال می‌گوید خوشحالم که به قول‌مان در ابتدای فصل عمل کردیم.

پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر صبای قم گفت: بازی نفس گیری را شاهد بودیم. ما تلاش کردیم استرس را از تیممان دور کنیم. خوشحالیم که به قولمان در ابتدای فصل رسیدیدم.

او افزود: یک گل غافلگیرانه خوردیم و روی اشتباهات فردی این گل به ثمر رسید. زود به بازی برگشتیم و وقتی فهمیدیم در سایر بازی‌ها چه اتفاقی افتاده است، تلاش کردیم بازی را اداره کنیم تا سهمیه را حفظ کنیم و خوشحالیم که بازی خوبی را ارائه کردیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که در صورت ماندن در استقلال چه برنامه‌ای دارد و آیا تیمش را تغییر می دهد، گفت: ما یک جام حذفی داریم و اگر عمری باقی بود، نیاز است تا تیم تقویت شود. ما باید برخی‌ها را هم جایگزین بازیکنانی کنیم که در کنار ما نیستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سال بعد هم جوانگرایی در استقلال می‌کند یا نه، بیان کرد: بله، صد درصد من به دنبال جوانگرایی هستم. توقعات از استقلال بالاست و همه از این تیم قهرمانی می‌خواهند. البته ما دو سال بود که سهمیه نگرفته بودیم و در مرحله اول به دنبال رسیدن به این هدف بودیم. من به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و جا دارد قهرمانی استقلال خوزستان را هم به این تیم و مردم خوزستان تبریک بگویم. ما خوشحال شدیم که اگر ما قهرمان نشدیم، یک همنام ما قهرمان شده است.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا در بازی با فینال جام حذفی هم او روی نیمکت می‌نشیند، بیان کرد: من چه باشم چه نباشم باید بگویم که در سخت‌ترین شرایط تیم را تحویل گرفتم و تلاش خود را هم کردیم. چه باشیم چه نباشیم استقلالی هستیم و به دنبال زمین خوردن این تیم نیستم. هر تصمیمی هم هیات مدیره بگیرد، قراردادم دو ساله است و مطیع آن هستم.

وی اضافه کرد: چون ما هفته‌ها صدرنشین بودیم توقعات بالا رفت. یک مربی بدشانس در ایران باشد، من هستم. دفعه قبلی که در استقلال بودم چند بازیکنم آسیب دید و نتوانستم از بازیکنان استفاده کنم. بازیکنان دیگر البته زحمت کشیده اند ولی ما روی شیحی(Adil Chihi) و کرار(Karrar Jassim) و ... خیلی حساب کردیم و ما با دست خالی به جنگ تیم‌های دیگر رفتیم که بازیکنان بیشتری داشتند. این بضاعت استقلالی بود که شما دیدید.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X