نماینده باشگاه استقلال برای مذاکره با فاتح تریم می‌گوید، کمیته فنی باشگاه استقلال باید برای همکاری با این مربی تصمیم بگیرد.

پول فاتح تریم چگونه جمع آوری می شود؟

امیر سلطانی درباره آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه استقلال و فاتح تریم، گفت: با توجه به نیت باشگاه استقلال برای جذب یک مربی صاحب‌نام و با کارنامه درخشان، مذاکراتی در ‌استامبول با آقای تریم انجام شد و شرایط این مربی به صورت کتبی در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفت. همان طور که آقای افتخاری علاقه دارند مربی بعدی استقلال فردی بزرگ و صاحب‌نام باشد، شرایط آقای تریم در کمیته فنی استقلال در حال‌ بررسی است.
اگر استقلال تصمیم گرفت فاتح تریم مربی بعدی استقلال باشد، درخواست رسمی را برای جذب این مربی ارسال می‌کند و بعد باید ببینیم پاسخ آقای تریم چه خواهد بود.

او در ادامه‌ درباره پیشنهاد مالی فاتح تریم برای قبول سرمربی‌گری باشگاه استقلال و این که آیا این مربی خواهان ۲۰ میلیارد تومان شده است، گفت‌: مسائل مالی مطرح شده اما متاسفانه من نمی‌توانم درباره این موضوع اظهار نظری داشته باشم و نمی‌توانم چیزی را تایید یا رد کنم.

آقای افتخاری معتقدند که مشکلات مالی را می‌توان حل کرد چرا که ورود فاتح تریم به فوتبال ایران باعث موقعیت‌های اقتصادی خواهد شد. به طور مثال همین الان شرکت‌های ترکیه‌ای که در ایران کار می‌کنند اعلام آمادگی کردند که هزینه تریم را پرداخت کنند. بنابراین بعید می‌دانم مشکلات مالی وجود داشته باشد. باید کمیته فنی تصمیم نهایی را بگیرد و بعد این پیشنهاد را به آقای تریم اعلام کنیم تا پاسخ بدهند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X