باشگاه استقلال شروط خاصی را در قرارداد وینفرد شفر قرار داده است تا درصورت عدم نتیجه گیری این مربی, قرارداد فسخ شود.

جزئیات قرارداد وینفرد شفر با استقلال

وینفرد شفر با قراردادی دوساله به استقلال پیوسته است اما قرارداد او در سال دوم مشروط است و اگر اتفاقات مدنظر مدیران باشگاه نیفتد این قرارداد در سال دوم اعتباری نخواهد داشت.

شرط و شروط استقلالی‌ها برای سرمربی جدیدشان کم نیست. از همراه نداشتن دستیار و تصمیم‌گیری‌های دیگر مدیران باشگاه در مورد مسائل مربوط به سرمربی که بگذریم آنها شرایط فنی هم برای حضور وینفرد شفر داشته‌اند. شرایطی که البته ماندن یا نماندن این مربی را در فصل بعد مشخص می‌کند.

استقلالی‌ها که می‌دانند با توجه به وضعیت فعلی استقلال در لیگ برتر این تیم شانسی برای قهرمانی ندارد یکی از شروطشان برای ماندن شفرد کسب یک جام است و البته مشخص است که این جام فقط می‌تواند جام حذفی باشد. آنها همچنین برای لیگ شرط گذاشته اند که استقلال با سرمربی جدیدش باید میان سه تیم اول لیگ قرار بگیرد و به بیانی دیگر بتواند سهمیه آسیایی کسب کند. در صورتی که این دو اتفاق بیفتد شفرد به صورت اتوماتیک قراردادش برای فصل دوم هم تمدید خواهد شد و این مربی با دو برابر رقم فعلی قراردادش یعنی مبلغ ۶۰۰ هزار دلار در استقلال خواهد ماند و در غیر این صورت باید از این تیم جدا شود.

اولین دیدار استقلال با سرمربی جدیدش مقابل فولاد خوزستان خواهد بود و شفرد برای رسیدن به جایگاه مدنظر مدیران باشگاه چندان فرصت اشتباه ندارد چون استقلال منصوریان به اندازه کافی اشتباه کرده و فرصت‌ها را از دست داده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X