شفر سرمربی استقلال جدی است اما بد اخلاق نیست و همین امر باعث علاقه بازیکنان به وی شده است.

شفر جدی اما نه بد اخلاق

مربی آلمانی استقلال جدی است اما بازیکنان او را حسابی دوست دارند.

وینفرد شفر روز گذشته جلسه تمرینی استقلال را زیر نظر گرفت و با رفتارهای متفاوت خود حسابی بازیکنان را به خود علاقه مند کرد.
آنهایی که شفر را می شناسند می گوید او استاد کارهای روانی است، او بیشتر از کارهای تاکتیکی روی مسائل روانی بازیکنان کار می کند تا آنها در بهترین سطح کارشان را دنبال کنند.

شفر در تمرینات بسیار جدی است و وقتی با بازیکنان در مورد مسائل تاکتیکی حرف می زند اصلا شوخی ندارد. در تمرین روز گذشته وقتی شفر متوجه عدم تحرک بعضی از بازیکنان تیمش شد به آنها گفت: دنبال توپ بدوید، نایستید، بدوید تا در زمین بازی فضا ایجاد شود و مدافعان حریف خسته شوند. شبیه پیرمردها نباشید و دائم در زمین بازی بدوید. وقتی می می بینید بازیکن خودی توپ دارد، سمت او بروید و اجازه ندهید تنها باشد. از قرار گرفتن در مسیر توپ فرار نکنید.

اما او وقتی هم که می خواهد خستگی را از تن بازیکنانش خارج کند از شوخی های جالبی استفاده می کند؛ مثل تمرین آوازخوانی روز گذشته که برای بازیکنان حسابی جالب بود.

موضوع این است که بازیکنان استقلال حسابی با سرمربی آلمانی تیم خود ارتباط برقرار گرفته اند و به نظر تغییر سرمربی در این تیم نقش مثبتی ایفا کرده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X