استقلال از یک آوردگاه مهم آسیایی با تساوی بیرون آمد و بازی باخته را برگرداند.

تساوی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

دخترک روی دوش پدر نشسته بود و می رقصید . این یعنی استقلال به نتیجه ای که باید رسیده بود. بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید. 2 بر 2 در خانه تیم حرفه ای قطری.

استقلال در نخستین بازی آسیایی اش از همان ابتدا سوار بر بازی بود. مصاف با الریان با ستاره های خارجی اما ملی پوشش در قطر مثل سوریا و تا به تا ، خیلی زود به سود آبی ها شد. سرور جباروف خیلی زود گل زد. او توپ را کوبید به پای تا به تای سرشناس برزیلی . استقلال پیش افتاد.

بعد از این اما تا به تا که حس می کرد تحقیر شده ، بازی را برگرداند. یک خطا ، یک سانتر از تا به تا و گلزنی مهاجم الریان ، بازی را یک بر یک کرد. در کمتر از 15 دقیقه ، دوباره قطری ها گل زدند. باز هم تا به تا و این بار باز هم روی اشتباه دفاع وسط های استقلال یعنی مجید حسینی و پژمان منتظری.

تا به تا بعد گل سمت دوربین تلویزیونی رفت و حسابی فریاد کشید و بیانیه خواند.

استقلال اما در نیمه دوم سعی کرد بازی را برگرداند. تیام به زمین آمد و سعی کرد خوب بدود. علی قربانی هم که همین چند هفته قبل حسابی فحش خورده بود، نشان داد یک بازیکن اثرگذار است. تا به تا که بیرون رفت. پیرترهای تیم قطری که افتادند ، استقلال خوب می دوید. بقدری فشار آورد که سرانجام در حوالی دقیقه 90 ، سانتر زیبای امید ابراهیمی و ضربه سر تماشایی علی قربانی ، بازی را مساوی کند. استقلال در 4 دقیقه اضافه بازی حتی می توانست برنده باشد اما همین تک امتیاز هم برای آبی ها کافی بود تا ایرانی های توی ورزشگاه سر تا پا شادی و رقص باشند و کارگردان تلویزیونی بازی ها دختری را شکار کند که روی شانه های پدر به زیبایی می رقصد.

استقلال بازی های عجیبی در آسیا دارد. آنها هفته بعد را در عمان باید با الهلال بازی کنند و بعد هم با العین در این شهر اماراتی بازی دارند. یعنی در دور رفت اصلا در خانه بازی نمی کنند!


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X