7 بازیکن تیم استقلال در پایان فصل قراردادشان با این باشگاه به پایان می‌رسد.

7 ستاره در آستانه پایان قرارداد با استقلال

۷ بازیکن استقلال که در بسیاری از بازی‌های این فصل آبی پوشان مورد استفاده قرار گرفتند در پایان این فصل قراردادشان هم به اتمام می رسد و گمان می رود اکثر این نفرات برای فصل آینده مورد نظر شفر باشند.

پژمان منتظری، سرور جباروف، علی قربانی، فرشید باقری، وریا غفوری، امید ابراهیمی، لئوناردو پادوانی و سیدحسین حسینی هفت آبی پوشی هستند که در حال سپری کردن ماه‌های آخر قراردادشان با این باشگاه هستند.

از این جمع به نظر می‌رسد پادوانی به دلیل مصدومیت شدیدی که از ناحیه گردن با آن مواجه شد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی کرده و کفش‌ها را بیاویزد.

از ۶ نفر باقی مانده ۴ بازیکن ملی پوش هستند و از آنجایی ک جباروف هم یک ملی پوش ازبکی محسوب می‌شود تعداد ملی پوشان بدون قرارداد استقلال به عدد ۴ می‌رسد.

قطعا شفر و یا هر فرد دیگری که فصل آتی هدایت آبی پوشان را بر عهده بگیرد تمایلی به جدایی نفراتی مثل وریا غفوری، سرور جباروف، امید ابراهیمی، سید حسین حسینی و حتی فرشید باقری نخواهد داشت. شاید پژمان منتظری بستگی به عملکرد و میزان صدمه دیدگی هایش تا پایان فصل و علی قربانی هم در جمع این نفرات قرار بگیرند.

پیش بردن مذاکره و توافق با این تعداد بازیکن که به جز دو تن از آنها همگی ملی پوش هستند قطعا کار ساده‌ای نیست. کار سختی که استقلالی‌ها آن را در اولویت نقل و انتقالات فصل آینده قرار داده‌اند.

اما شاید بیشترین انرژی را استقلالی‌ها باید برای تمدید قرارداد خود با وینفرد شفر صرف نمایند. هرچند مسئولان باشگاه استقلال بارها از تمدید قرارداد شفر صحبت کرده‌اند، اما به نظر می رسد این تمدید قرارداد به انرژی بیشتری نیاز داشته باشد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X