گویا یک دلال که از دوستان شفر نیز می باشد او را برای ترک کردن باشگاه استقلال وسوسه می کند!

«س» شفر را برای جدایی وسوسه کرد!

وینفرد شفر در شرایطی به استقلال آمد که مدتی بیکار بود. او بعد از جدایی از جامائیکا نتوانست به تیمی ملحق شود تا اینکه باشگاه استقلال خواستار جذب او شد و در نهایت به تهران آمد. شفر تا حدودی از یادها رفته بود، به ویژه در فوتبال آسیا.

آخرین بار او بین سال‌های 2011 تا 2013 سرمربی تیم ملی تایلند بود که به توفیقی دست پیدا نکرد اما استقلال برایش خوش‌یمن بود. شفر با ورود به این باشگاه محبوب، ناگهان اعتبار از دست رفته‌‌اش را به دست‌ آورد. عملکرد موفق استقلال برابر الهلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا هم دوباره نامش را بر سر زبان‌ها انداخت.

پس از عملکرد خوبی که استقلال برابر الهلال داشت، خبر رسید این باشگاه عربستانی خواهان جذب شفر است. بلافاصله پس از این مسابقه هم دیاز سرمربی الهلال از کار برکنار شد تا شایعات جدی گرفته شود. شفر در این مدت چند بار مصاحبه کرد و گفت هنوز باشگاه برای تمدید قراردادش کاری نکرده و حالا با توجه به نتایجی که استقلال گرفته، گویا زمینه برای انتقال او به یکی از تیم‌های عربی مهیا شده است اما پشت پرده وسوسه شفر برای جدایی از استقلال چیست؟ آیا کسی او را برای جدایی از استقلال وسوسه می‌کند؟ شفر که علاقه داشت قرارداد یک ساله و نیمه بسته شود و بارها از تمدید قرارداد صحبت کرده بود، حالا چطور به پیشنهادهای خارجی فکر می‌کند؟ در اردوی آبی‌ها چه اتفاقی افتاده است؟


دیدار شفر با دو عرب قبل از بازی العین

وینفرد شفر با فردی به نام «س» که در خارج از ایران زندگی می‌کند رابطه بسیار نزدیکی دارد. او عامل اصلی حضور این مربی آلمانی در ایران بود. این‌ فرد حتی مدتی در کنار وینفرد در ایران حضور داشت ولی به خاطر پاره‌ای از مسائل، تصمیم گرفت دوباره به خارج از کشور برود.

«س» در سفرهای خارجی استقلال، به اردوی این تیم رفت‌وآمد دارد و معمولاً زمان زیادی را در کنار وینفرد شفر می‌گذراند. استقلالی‌ها ادعا دارند این ‌فرد شفر را برای جدایی از استقلال وسوسه می‌کند و برایش پیشنهادهای خارجی می‌آورد. قبل از بازی استقلال و العین، در شرایطی که آبی‌ها باید از نظر ذهنی خود را آماده این مسابقه می‌کردند، «س» همراه با دو عرب به اردوی استقلال رفت. پس از دقایقی او به همراه این دو ‌فرد جلسه‌ای را با وینفرد شفر برگزار کرد و ساعتی با هم صحبت کردند.

مسئولان استقلال از این مسئله ناراحت شدند و اعتقاد داشتند حداقل قبل از بازی العین نباید این اتفاق می‌افتاد. شاید این دو ‌فرد از دوستان قدیمی شفر بودند اما با توجه به اینکه همراه «س» به اردو رفتند استقلالی‌ها شک کرده‌اند که مبادا حضورشان در راستای پیشنهادات خارجی به مربی آلمانی بوده است.
قراردادی که وینفرد شفر و استقلال امضا کرده‌اند هر چند تا پایان فصل اعتبار دارد ولی ‌بندی در آن وجود دارد که ذکر شده اگر این مربی بتواند یک جام برای استقلال بگیرد و یا تیم را به لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد ببرد، قراردادش اتوماتیک‌وار تمدید می‌شود. استقلالی‌ها معتقدند شفر باید قراردادش را تمدید کند ولی وقتی مربی آلمانی قراردادی ندارد، طبیعتاً باشگاه نمی‌تواند فشاری روی او ایجاد کند که به میل آنها تصمیم بگیرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X