از بین بازیکانان استقلال ، در پایان فصل قرارداد چند یار کلیدی به پایان می‌رسد.

استقلال و چالش نگه داشتن این چند نفر!

با نزدیک شدن به روزهای انتهایی فصل لیگ برتر ، چالش تیم ها برای نگه داشتن بازیکنان مورد نظرشان آغاز شده است.

استقلال در میان این تیم ها شاید کاری دشوارتر از بقیه در پیش دارد.

تیم بعد از سه سالی در جا زدن ، حالا با وینفرد شفر به سامان رسیده و روندی رو به رشد دارد. حالا اما غیر از دردسر بزرگ تمدید قرارداد با خود مربی آلمانی و دستیارانش در گرانی قیمت سرسام آور دلار، آبی ها باید تیام را هم نگه دارند اما غیر از این خارجی ها ،آنها دردسرهای داخلی هم دارند.

از بین بازیکنان شان وریا غفوری، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، علی قربانی، فرشید باقری و لئوناردو پادوانی در انتهای فصل ، قراردادشان با استقلال تمام می شود و برای تمدیدش باید دست به کار شوند.

البته از این جمع شاید آبی ها برای تمدید قرارداد بازیکنانی مثل پژمان منتظری ، پادوی مصدوم و علی قربانی خیلی تمایلی نشان ندهند اما بی تردید تمدید قراردادهای امید ابراهیمی که بعد از جام جهانی و با پوست اندازی آبی ها تک کاپیتان تیم خواهد شد ، کاری بس دشوار است.

فرشید باقری و حسین حسینی هم از پدیده هایی هستند که جایگاهی کلیدی در تیم خواهند داشت و استقلال شفر روی آنها حسابی ویژه دارد.

درباره وریا هم باید دید او با درخشش در جام جهانی شانس ترانسفر بدست می آورد یا نه!

از همین حالا مشتریان زیادی برای سرور جباروف هم صف کشیدند اما آبی ها خیلی دوست دارند باز هم او را همینجا در تهران نگه دارند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X