اشکان نامداری مربی‌دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال به بیان توضیحاتی  درباره شرایط روحی حسین حسینی پرداخت.

واکنش اشکان نامداری به خداحافظی حسین حسینی بعد از بازی با پیکان

مربی‌دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال به خداحافظی دروازه‌بان جوان آبی‌پوشان واکنش نشان داد.

اشکان نامداری درباره پست عجیب حسن حسینی در صفحه شخصی‌اش پس از پایان بازی مقابل پیکان و اینکه از استقلال خداحافظی کرده اظهار داشت: برخی از دروازه‌بان‌ها در مقطعی تصمیماتی می‌گیرند که به خاطر ناراحتی‌شان از گل خوردن است. حسینی چطور می‌تواند خداحافظی کند، وقتی ۴ ، ۵ بازی دیگر در پیش داریم؟ حسینی از گل خوردن ناراحت می‌شود و به او گفته‌ایم که همه دروازه‌بان‌ها گل می‌خورند.

وی افزود: حسینی تصمیم مقطعی گرفته و همانطور که گفتم، به خاطر گل‌هایی که امروز خورد، ناراحت بود. در رختکن به او گفتم فدای سرت و دیگر به این موضوع فکر نکن. خوب است که توقع انسان از خود بالا باشد، اما آنقدر هم خوب نیست که با یک اتفاق اینگونه ناراحت شود. دروازه‌بان‌های تیم ملی هم گل می‌خورند. حسینی کمی حساس شده و چون دوران گل‌ نخوردن را گذرانده فکر می‌کند با گل خوردن به عقب بازگشته است. در رختکن به او گفتم دیگر به امروز فکر نکن و اگر توانستی حتی بیرون برو و کمی در هوای آزاد دور بزن، اما به یکباره دیدم که چنین پستی گذاشته و تعجب کردم.

مربی‌ دروازه‌بان‌های استقلال خاطرنشان کرد: هیچ فشار روانی روی حسینی نیست، خاصیت شفر این است که به بازیکن فشار نمی‌آورد و اگر هم ببینید بازیکنی تحت فشار است با مدیریت او را از فشار خارج می‌کند. رابطه دروازه‌بان‌های استقلال با هم خوب است و همانطور که گفتم حسینی بابت هر گلی که می‌خورد خیلی زود ناراحت می‌شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 
 

X