تعدادی از بازیکنان استقلال معتقدند که اگر شفر سرمربی این تیم از ابتدای فصل هدایت آبی پوشان را پذیرفته بود و منصوریان کنار گذاشته شده بود, استقلال قهرمان لیگ نیز میشد.

حمایت بازیکنان استقلال از عملکرد شفر

 قهرمانی در جام‌حذفی باعث شد استقلالی‌ها با شادی به تهران بازگردند و وینفرد شفر به یکی از محبوب‌ترین چهره‌های این باشگاه نزد هواداران بدل شود.

مربی‌ای که یک مجموعه شکست‌خورده و ناامید را تحویل گرفت اما کارنامه‌ای خیره‌کننده بر جای گذاشت. رساندن تیم از رتبه یازدهم جدول به مقام سوم لیگ، قهرمانی در جام‌حذفی و البته صعود مقتدرانه از گروه مرگ در لیگ قهرمانان آسیا کارهایی بود که در دوره این سرمربی آلمانی انجام شد و انصافاً نمی‌توان نقش شفر را در این کامیابی‌ها بی‌تأثیر تلقی کرد.

او نقش اول این اتفاقات خوب بود و اتفاقاً بازیکنان استقلال نیز کاملاً به این اتفاق مهم مهر تأیید می‌زدند.

استقلالی‌ها هنگام بازگشت به تهران در فرودگاه آبادان با همدیگر بحث می‌کردند و شرایط تیم را مورد نقد قرار می‌دادند. در این میان چند نفر از بازیکنان لابه‌لای حرف‌های خصوصی خود کنایه‌ای سنگین هم به منصوریان و کادر فنی‌اش می‌زدند!

بد نیست بدانید چند بازیکن استقلال قبل از پرواز در گوشه‌ای از فرودگاه مشغول صرف نوشیدنی بودند. در آن جمع 5 نفره، عده‌ای بودند که با اشاره به عملکرد خوب شفر تأکید داشتند اگر سرمربی آلمانی چند وقت زودتر بالای سر تیم می‌آمد، حکایت استقلال شکل دیگری به خود می‌گرفت. آنها تأکید داشتند اگر وینفرد شفر از ابتدای فصل سرمربی استقلال بود، آبی‌پوشان پایتخت علاوه بر قهرمانی در جام‌حذفی، قهرمان لیگ برتر هم می‌شدند و پرسپولیس نمی‌توانست برای دومین فصل متوالی فاتح این مسابقات شود ولی عملکرد فوق‌العاده ضعیف تیم در 7 هفته ابتدایی و امتیازات بسیار حساسی که به راحتی هرچه تمام‌تر از دست رفت موجب شد تا اوج‌گیری استقلال با شفر هم نتواند باعث جبران این عقب‌ماندگی از کورس قهرمانی شود و تیم به عنوان سومی رضایت بدهد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
با گاف مسئولان استقلال, پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد
عدم ارسال اعتراض رسمی از سوی مدیران استقلال، قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را قطعی کرد

 
آخرین اخبار استقلال

X