مامه بابا تیام مهاجم تیم استقلال, متنی به زبان فارسی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

صحبت های مامه بابا تیام با هواداران استقلال

مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال که درخشش فوق العاده ای در این تیم داشت، با انتشار متنی در اینستاگرام خود از هواداران استقلال خداحافظی کرد و نوشت:

«مخاطب این پست تمامی هواداران و طرفداران عزیز و همیشگی استقلال میباشند.

توسط این پست می خواهم از همه شما بابت تمام حمایت ها ، پشتیبانی ها و همراهیتان كه سبب شكوفاتر شدن استعداد من در كنار مربی عزیز و بازیكنان خوب تیم استقلال شد، تشكر كنم .

با توجه به اینكه امروز صحبت هایی مبنی بر مصاحبه هایی با من شده ، لازم دانستم پاره ای از مسایل را برای شما شخصا توضیح دهم كه این سوءتفاهم كه مشکلات من در تیم استقلال فقط مسایل مالی ست، را بر طرف كنم.

من به عنوان یك بازیكن حرفه ای، تیم استقلال و هوادارانش را از صمیم قلب دوست دارم و بودن كنار مربی و بازیكنان بزرگ استقلال برای من اتفاق بینظیری بود .امیدوارم كه شرایطی مهیا شود كه بتوانم باز هم كنارتون باشم وباهم ستاره سوم را بدست بیاریم؛ اما یك سری مسائل و شرایط هم در قبال من بایستی تغییر كند.

از مسئولین محترم باشگاه درخواست دارم که باید سعی كنند شرایط روانی حاكم بر محیط باشگاه روند صعودی داشته باشد، چون این بسیار مهم هست كه بازیكن در شرایط روانی مطلوبی وارد میدان شود كه این موضوع برای من در بازی اخر علنا وجود نداشت. چرا که چند تن از دوستان، قبل از بازی مهم ذوب آهن در هتل به من گفتند به علت مالیاتی كه من پرداخت كرده بودم ولی باشگاه نداده بوده ؛ نمیتوانم كشور را ترك كنم، اینكار اصلا حرفه ای نیست و اگر حضور و حمایت یکی از هم تیمی های عزیزم در اون بازی نبود من به هیچ عنوان شرایط روحی گلزنی را پیدا نمیكردم. و دیگر اینکه در مورد نحوه پرداخت حقوق من همیشه تاخییر وجود داشته و چیزی که همیشه به من گفتند این بوده که : فردا، پس فردا، انشالله،...من فکر میکنم این برخوردها حرفه ای نیست .

همیشه سعی كردم كه تمامی حرفهایم را شخصا با شما در میان بگذارم و دیگر دلیلی نمیبینم كه مطالبی تحت عنوان مصاحبه با من بدون اطلاع من پخش شود . امیدوارم كه شرایطی فراهم شود كه بتوانم كنار شما عزیزان لحظات خوب و پرباری را تجربه كنم .

دست تمامی شما همراهان را به گرمی میفشارم.»


عکس و متن منتشر شده توسط تیام

عکس و متن منتشر شده توسط تیامگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
رونمایی از لباس وزنه برداری بانوان در مراسمی نمادین! عکس
عصر دیروز با برگزاری مراسمی از لباس رسمی تیم ملی بانوان وزنه برداری کشورمان رونمایی شد

 
آخرین اخبار استقلال

X