باشگاه الکویت که خواهان جذب تیام مهاجم تیم استقلال بود, یک مهاجم دیگر را به خدمت گرفت!

تیام به باشگاه الکویت نمی رود

باشگاه الکویت که این بار فرصت دارد تا از پلی‌‌آف اول شانس خود را برای رسیدن به مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا امتحان کند بعد از جنجال‌هایی که در راه جذب ستاره سنگالی استقلال رقم خورد عصر دیروز با مهاجمی تونسی و سرشناس به نام حمزه الحمر که سابقه درخشانی در لیگ این کشور دارد به توافق رسید و مراسم معارفه خرید جدید خود را با حضور مدیران باشگاه و اهالی رسانه برگزار کرد تا به این ترتیب جذب مهاجم خارجی در باشگاه کویتی مختومه شود.

با حضور مهاجم تونسی فهرست سهمیه‌های خارجی باشگاه الکویت کامل شد تا مامه تیام یک گام دیگر به تمدید قرارداد با استقلال نزدیک شود.

با این اتفاق سران باشگاه استقلال فرصت را مغتنم شمرده و این بار با جدیت بیشتری مذاکرات با این بازیکن که در تعطیلات به سر می‌برد را پیش بردند، مذاکراتی که گفته می‌شود بسیار مثبت بود تا هم تیام و هم سران باشگاه با توافق بر سر بسیاری از جزئیات امیدوار به تمدید قرارداد باشند. تیام که براساس قرارداد جدید مبلغی در حدود یک تا یک میلیون و صد هزار یورو دریافتی خواهد داشت فصل آتی با پیراهن شماره 7 استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان به میدان خواهد رفت.

وینفرد شفر سرمربی استقلال که در تعطیلات به شدت نگران وضعیت تمدید قرارداد ستاره گلزن خود بود طی 48 ساعت گذشته در تماس با سران استقلال پیگیر روند مذاکرات با این بازیکن همین‌طور خریدهای جدید شد که باشگاه به مربی آلمانی نوید داد به زودی قرارداد تیام به صورت رسمی تمدید می‌شود و این بازیکن در لیگ هجدهم برای استقلال به میدان خواهد رفت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پست مشکوک اینستاگرامی کی روش و طعنه هایی که زده است!
کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه شخصی خود, به فدراسیون فوتبال ایران طعنه زد

 
آخرین اخبار استقلال

X