سیمرغسیمرغ
sport-top-1

فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی برای رسیدن به نیمکت استقلال و جانشینی شفر وارد جنگی پنهان شده اند

جنگ فرهاد و امیر بر سر آینده نیمکت استقلال!

فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی وارد جنگ شده اند و ناگفته پیداست این جنگ آینده نیمکت استقلال است.

شماره 7 محبوب برای رسیدن به نیمکت استقلال تلاش زیادی کرد. او سرانجام دستیار وینفرد شفر شد و دوست ندارد این آمدن به رفتن تبدیل شود. او به این باشگاه آمده تا روزی بتواند نفر اول نیمکت استقلال باشد. فرهاد اینقدر محبوبیت دارد که حضورش روی نیمکت بتواند هواداران را پشت او قرار دهد.

فرهاد حالا رفتار متفاوتی هم دارد. او که روزی تلاش می کرد از دست هواداران فرار کند، حالا می ایستد و با آنها عکس می گیرد. فرهاد به قدری تغییر رفتار داده که حتی وقتی تجمع هواداران را می بیند، بین آنها می رود حتی به این قیمت که بداند ممکن است مشکلی پیش بیاید. فرهاد رویه مشخصی در استقلال دارد و دوست ندارد تابستان آینده باشگاه را ترک کند.

این روزها بیش از هر زمان دیگری شایعات قوی درباره بازگشت امیر به جمع آبی ها شنیده می شود. قلعه نویی با امیرحسین فتحی رابطه بسیار نزدیکی دارد و می گویند خیلی وقت ها به صورت تلفنی با هم صحبت می کنند. نزدیکان فتحی معتقدند او در تابستان مربی محبوبش را به استقلال خواهد آورد، هر چند گهگاه او مصاحبه می کند و می گوید شفر می ماند. اما این جمله در تناقض با جملاتی که فتحی در وزارت ورزش درباره دستمزد بالای شفر گفته است.

این مربی دلار می گیرد و استقلال نه تنها برای جور کردند دستمزدش مشکل دارد بلکه حتی نمی تواند آن را به حساب مربی اش واریز کند. پس بیراه نیست که این شایعات درست شود؛ شایعاتی که می تواند حتی واکنش فرهاد را در پی داشته باشد. این حرف های اخیر او شاید به نوعی پیغامی برای فتحی هم بوده که اگر به هر حال سمت امیر هستند باید دور او را خط بکشند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
زن 35 ساله اولین داور لیگ دسته یک فوتبال مردان در فرانسه! عکسزن 35 ساله اولین داور لیگ دسته یک فوتبال مردان در فرانسه! عکس

استفانی فراپارت اولین داور زن در لیگ دسته یک فرانسه خواهد شد

 
X