سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال با این باشگاه به توافق رسید و برای 2 فصل در استقلال خواهد ماند

دو و نیم میلیارد تخفیف حسینی برای استقلالی ماندن

سیدحسین حسینی در حالی (چهارشنبه) برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال به توافق رسید که شواهد حاکی از آن است که حسینی خواهان مبلغ بالایی برای تمدید قرارداد سه ساله شد بود. البته باشگاه اعلام کرد که او شش میلیارد تومان برای دو سال می خواهد شد. در نهایت رقم پیشنهادی یکی از اعضای هیات مدیره به او پنج و نیم میلیارد بود اما او درنهایت و بر اساس آنچه گفته نسبت به قرارداد اولیه اش دو و نیم میلیارد تومان به استقلال تخفیف داد.

اگر او نسبت به پیشنهاد شش میلیارد تومانی اش دو و نیم میلیارد تومان تخفیف داده باشد یعنی قرارداد او در دو سال به سه و نیم میلیارد تومان می رسد و سالی یک میلیارد و هفتصد و پنجاه از استقلال خواهد گرفت. اگر هم از پیشنهاد پنج و نیم میلیارد باشگاه دو و نیم میلیارد تخفیف داده بود یعنی در دو سال سه میلیارد تومان می گیرد و سالی یک و نیم میلیارد تومان از استقلال خواهد گرفت.

حسینی روز گذشته پس از توافق با مسئولان استقلال در صفحه شخصی‌اش اشاره کرده که 2 میلیارد و نیم به باشگاه تخفیف داده است که با استقبال هواداران استقلال مواجه شده و کلی از او تعریف و تمجید کردند. حسینی در پستش نوشته بود  این توافق در شرایطی انجام شده که دروازه‌بان استقلال گفته که به عشق هواداران با شرایط باشگاه کنار آمده و دیر شدن بابت تمدید قرارداد به او ارتباطی نداشته است اما حسینی چند دقیقه پیش پستش را پاک کرد.

پستی که البته به صورت میلیونی در فضای مجازی وایرال شد و معلوم نیست حسینی چرا این کار را انجام داده است. آیا ممکن است پای مدیر برنامه اش در میان باشد؟ این سوالی است که خود حسینی و البته مدیربرنامه اش می توانند به آن پاسخ دهند.


متن منتشر شده توسط حسین حسینی

متن منتشر شده توسط حسین حسینیگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X