علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال استعفا داده است اما علت استعفای وی چه بوده است

دلیل استعفای خطیر: عدم هماهنگی در جذب عارف غلامی

دلیل استعفای معاون ورزشی باشگاه استقلال مشخص شد.

اگر چه علی خطیر دقایقی بعد از استعفایش در گفتگو با خبرگزاری میزان مشکلات خانوادگی را دلیل این قضیه عنوان کرده اما به نظر می رسد دلیل تصمیم او را در مسائل دیگری باید جستجو کرد.

داستان از این قرار است که مدتی قبل جلسه ای سه نفره با حضور خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال و استراماچونی برگزار می‌شود. در این جلسه، سرمربی استقلال از فتحی می‌خواهد که وظایف و حوزه اختیارات خطیر، دقیقا مشابه همتاهایش در فوتبال اروپا باشد و تمام مسائل فنی و مرتبط با تیم – از جذب بازیکن گرفته تا مسائل مربوط به اردوها و موارد دیگر- با هماهنگی او انجام شود.

یکی از خواسته های استراماچونی در این جلسه، حفظ خطیر در باشگاه بوده. گویا به گوش سرمربی استقلال رسانده بودند که جریانی علیه معاون باشگاه وجود دارد و او که ارتباط خوبی با خطیر داشته، از مدیرعامل باشگاه درخواست می‌کند که هر طور شده جلوی رفتن احتمالی خطیر را بگیرد و فتحی به او قول می دهد که اجازه نمی‌دهد خطیر از استقلال برود.

مدتها از این جلسه می گذرد تا بحث جذب دفاع چپ و هافبک بازیساز به وجود می‌آید. نظر استراماچونی و خطیر جذب بازیکن خارجی برای این دو پست بود اما امروز بعد از ظهر که معاون ورزشی باشگاه به محل کار می رود، باخبر می شود که عارف غلامی با استقلال قرارداد بسته است. اتفاقی که بدون هماهنگی با او – و احتمالا استراماچونی – رخ داده و خطیر به خاطر همین عدم هماهنگی از سمت خود استعفا می دهد البته هنوز باشگاه استقلال واکنشی به استعفای او نشان نداده و این احتمال وجود دارد که به مانند دفعات گذشته، فتحی با استعفای او مخالفت کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X