هزینه سفر خانواده سرمربی استقلال به ایران را علی خطیر معاون مستعفی باشگاه پرداخت کرده است

4000 یورو از جیب خطیر، خرج بلیت خانواده استراماچونی شد

سردبیر سایت فوتبالی دیشب در گفتگوی خود در لایو اینستاگرامش با هومن جعفری یکی از خبرنگاران حوزه استقلال اعلام کرد که هزینه سفر خانواده استراماچونی به تهران را علی خطیر پرداخت کرده و باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی‌اش، امکان خرید بلیت برای خانواده سرمربی‌اش را نداشته و علی خطیر هزینه 4 هزار یورویی را از جیب پرداخت کرده است.

این تنها هزینه ای نبوده که خطیر از جیب برای استقلال انجام داده و از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که معاون سابق باشگاه، بخشی از هزینه‎های ارزی استقلال را تقبل کرده تا ثابت کند که عشق و علاقه اش به رنگ آبی، فقط یک ادعا نبوده است.

جالب اینکه خطیر در طول این چند ماهی که در استقلال حضور داشته، حتی یک ریال هم از باشگاه دریافتی نداشته است. البته هیچ کدام از معاونان باشگاه و حتی امیرحسین فتحی هم، در چند ماه گذشته پولی از استقلال نگرفته‌اند و قطعا خیلی‌ها دوست دارند بدانند که حقوق ماهیانه مدیرعامل و معاون استقلال چقدر بوده است اما باشگاه پولی ندارد که با معاونان و کارمندان بدهد و حقوق آنها معمولا با تاخیر چند ماهه پرداخت می شود.

استقلال حتی در پرداخت فیش برق خودش هم ناتوان بود و نتوانسته بود فیش برق یک و نیم میلیون تومانی را پرداخت کند! استقلال به شدت از بی پولی رنج می برد و این بی پولی باعث شده حتی نتواند پول کارمندانش را بدهد چه برسد به پیش پرداخت یک میلیارد تومانی علی کریمی!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X