گویا مرتضی تبریزی و مهدی قائدی در بازی دوستانه استقلال با پیکان باهم درگیری لفظی پیدا کردند

درگیری لفظی تبریزی و قائدی در بازی با پیکان

ساعتی بعد از انتشار خبر تهدید به استعفای استراماچونی، استقلال در دیداری دوستانه به مصاف پیکان رفت که با دو گل از شاگردان فرکی شکست خورد تا اولین شکست آبی‌ها زیر نظر سرمربی ایتالیایی‌شان ثبت شود.

این بازی، حاشیه‌ای داشته که آن را از قول روزنامه گل برایتان نقل می‌کنیم:" در زمانی که استقلال برای فرار از شکست به گل نیاز داشت، در یک صحنه دو مهاجم این تیم یعنی تبریزی و قائدی بر سر یک توپ با هم به مشکل خوردند که این مساله باعث درگیری لفظی بین این دو نفر شد. تبریزی که توپ را از دست داده بود، با اعتراض به قائدی گفت نزدیک من بازی کن این قدر لب خط نرو که قائدی با اعتراض به او گفت به تو ربطی ندارد بازیت را بکن که این جواب دادن با واکنش شدید تبریزی مواجه شد و در نهایت به درگیری لفظی و چند فحش بین دو طرف منجر شد که صدای تبریزی به مراتب بالاتر بود ولی در نهایت این درگیری لفظی با دخالت بازیکنانی که نزدیک به این دو نفر بودند، ختم به خیر شد. البته این دو نفر تا آخر بازی باز هم بر سر هم غر زدند"

این روزنامه به این نکته هم اشاره کرده که استراماچونی هیچ واکنشی به دعوای این دو بازیکن نشان نداده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X