ماجرای عصبانیت جواد زرینچه از درگیری بازیکنان استقلال با یکدیکر سوژه شد

واکنش زرینچه به درگیری بازیکنان در تمرین: بروید سر خیابان دعوا کنید

جواد زرینچه که از درگیری بازیکنان استقلال و تداوم آن در رختکن بسیار برافروخته بود، دوشنبه شب داخل رختکن آمد و در حالی که تأکید داشت در را ببندند، خطاب به بازیکنان گفت: خجالت بکشید، خجالت دارد، بازیکن استقلال هستید. می‌دانید برای چه تیمی بازی می‌کنید؟

می‌دانید پیراهن چه کسانی تن شما رفته است؟ امثال پورحیدری و غلامحسین مظلومی بازیکن استقلال بوده‌اند، علی جباری و عبداللهی‌ها در استقلال بوده‌اند. میلیون‌ها نفر هوادار پشت این تیم است، آن وقت شما به همین راحتی داخل زمین و درون رختکن کتک‌کاری می‌کنید؟ حرمت استقلال بالاتر از این حرف‌هاست.

تا وقتی من اینجا باشم، خبری از دعوا و کتک‌کاری نیست. از امروز به بعد اگر ببینم، خودم کاری می‌کنم که برای همه درس عبرت شود. تا من هستم، از کتک‌کاری در استقلال خبری نیست. دیگر از این خبرها نیست. هرکس هم با آن یکی دعوا دارد، بلند شود و با هم بروند سر خیابان هر قدر که می‌خواهند، فحش بدهند و همدیگر را بزنند، اما داخل مجموعه‌ای که استقلال تمرین می‌کند و تیمی که سرپرست آن من هستم، از این حرف‌ها نداریم.

آبروی خودم و استقلال را از سر راه پیدا نکرده‌ایم که اجازه بدهیم چند نفر به راحتی چوب حراج به آن بزنند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X