گویا مسئولان باشگاه استقلال در حال مذاکره با مهاجم سابق تیم سلتیک اسکاتلند هستند

آشنایی با گزینه جدید استقلال؛ مهاجم سابق سلتیک به تهران می‌آید؟

در یکی از کانال‌های تلگرامی خبری درباره مذاکره استقلال با گری هوپر منتشر شده. مهاجمی انگلیسی که در انگلیس و اسکاتلند توپ زده و عملکرد او مورد تائید استراماچونی قرار گرفته تا این بازیکن 31 ساله، در صورت توافق مالی با باشگاه، برای حضور در تست پزشکی به ایران سفر کند.

معروفترین تیمی که هوپر در آن بازی کرده، سلتیک اسکاتلند است. او بین سالهای 2010 تا 2013، 138 بازی برای این تیم انجام داده و آمار قابل توجه 82 گل و 30 پاس گل را ثبت کرده است. بهترین آمار او مربوط به دوران حضورش در سلتیک بوده که در 95 بازی برای این تیم در لیگ برتر اسکاتلند، 63 گل زد و 24 پاس گل داد.

او در فصل 2012، با سلتیک در لیگ قهرمانان حضور داشته که موفق شده در دو بازی رفت و برگشت مقابل اسپارتاک مسکو گلزنی کند.

نورویچ سیتی و شفیلد‌ونزدی سایر تیمهای معروف مهاجم مورد نظر استقلال بوده‌اند. هوپر فصل گذشته، فقط 6 بازی برای شفیلدونزدی در لیگ چمپیونشیپ انجام داد که یک گل زد و یک پاس گل داد.

او آخرین بار، 5 اردیبهشت در دیدار مقابل QPR، 12 دقیقه بازی کرده و بعد از آن دیگر در هیچ مسابقه رسمی به میدان نرفته است. حالا باید دید مذاکرات استقلال با این مهاجم – که ارزش او در سایت ترانسفرمارکت 1.5 میلیون یورو تخمین زده شده – چه نتیجه‌ای خواهد داشت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X