آرتورو ویدال با قراردادی پنج ساله به ارزش 42 میلیون یورو رسما به بایرن مونیخ پیوست.

باشگاه بایرن مونیخ(Bayern Munich) رسما از جذب آرتورو ویدال(Arturo Vidal) ستاره شیلیایی یوونتوس(Juventus) خبر داد. قرارداد ویدال با بایرن پنج ساله و به ارزش 42 میلیون یورو است. قرار است که این بازیکن شیلیایی شماره 23 را در تیم جدیدش بر تن کند.

ویدال که دوشنبه وارد مونیخ شد تست پزشکی باشگاه بایرن را با موفقیت پشت سر گذاشت تا دومین خرید بزرگ باواریایی‌ها در تابستان امسال باشد.

ویدال خرید بسیار خوبی برای بایرن و پپ گوآردیولا(Pep Guardiola) به شمار می‌آید. این بازیکن شیلیایی سابقه حضور در ر‌قا‌بت‌های بوندسلیگا را دارد. او از سال 2007 تا 2011 برای بایرلورکوزن(Bayer Leverkusen) بازی کرد. از همان زمان سران بایرن مونیخ دوست داشتند که این بازیکن را جذب کنند اما ویدال با وجود علاقه مندی به حضور در مونیخ مجبور شد پیراهن یوونتوس را بر تن کند؛ چرا که سران لورکوزن اعلام کرده بودند که تنها در صورت نپیوستن به بایرن رضایتنامه او صادر می‌شود.

این بازیکن شیلیایی در چهار سالی که برای یوونتوس بازی کرد عملکرد درخشانی داشت و توانست چهار بار عنوان قهرمانی در ر‌قا‌بت‌های سری A را به دست آورد. او با وجود پیشنهاد از ر‌ئال‌ ماد‌رید(Real Madrid) و منچستریونایتد(Manchester United) تصمیم گرفت بایرن مونیخ را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند تا جانشین باستین شواین‌اشتایگر(Bastian Schweinsteiger) شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X