بارسلونا اولین شکست فصل خود را برابر سلتاویگو متحمل شد و با نتیجه پرگل 4 بر یک مغلوب این تیم شد.

در ادامه هفته پنجم لالیگای اسپانیا 3 دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارهای حساس بارسلونا(Barcelona) در خانه سلتاویگو(Celta Vigo) به میدان رفت جایی که لوئیس انریکه(Luis Enrique) برابر تیم سابق خود به میدان رفت و با نتیجه 4 بر یک برابر این تیم شکست خورد تا سلتاویگو ضمن ثبت اولین شکست بارسلونا، نشان دهد گربه سیاه این تیم است.

در این دیدار خط دفاع بارسلونا خصوصا پیکه(Gerard Piqué) سردرگم ظاهر شد و تراشتگن(Marc-André ter Stegen) نیز در ادامه بازی های ضعیف خود در این دیدار نیز نمره قبولی نگرفت. همچنین لیونل مسی(Lionel Messi) شب کم فروغی داشت و این یکی از دلایل اصلی شکست بارسلونا در این دیدار بود تا صدر جدول از بین برود.

در این دیدار ابتدا نولیتو(Nolito) موفق شد با اشتباه از فضای خط دفاع بارسلونا صاحب توپ شود و دروازه این تیم را باز کند. این بازیکن در این نیمه نمایش بسیار خوبی داشت در ادامه و در دقیقه 30 اشتباه پیکه باعث شد تا آسپاس(Iago Aspas) گلزنی کند و دروازه بارسلونا را برای دومین بار باز کند تا نیمه نخست با برتری 2 بر صفر سلتاویگو به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز این بازیکنان سلتا بودند که سوار بر بازی بودند. این بار نیز آسپاس موفق شد گلزنی کند و حساب کار را 3 بر صفر کند ولی در ادامه همکاری مسی و نیمار(Neymar) باعث شد تا این بازیکن برزیلی پس از کنترل توپ دروازه سلتا را باز کند تا اندکی از سنگینی شکست کاسته شود.

اما این پایان کار نبود و این بار نیز جان گویتی(John Guidetti) با کنترل توپ در یک قدمی دروازه بارسا توانست دروازه این تیم را برای بار چهارم باز کند تا شکستی سنگین در پرونده مدافع عنوان قهرمانی ثبت شود.

در دیگر دیدار لوانته(Levante) برابر ایبار(Eibar) به تساوی 2 بر 2 رسید و رایووایکانو(Rayo Vallecano) نیز با نتیجه 2 بر یک خیخون(Real Sporting de Gijón) را شکست داد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X