دو تیم لندنی با شکست برابر حریفانشان از جام اتحادیه حذف شدند.

به نقل از سیمرغ، در ادامه رقابت های جام اتحادیه چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارهای برگزار شده آرسنال(Arsenal) در خانه شفیلد ونزدی(Sheffield Wednesday) به میدان رفت و با نتیجه دور از انتظار 3 بر صفر شکست خورد. شب تلخ و کابوس وار صدرنشین تیم آماده این هفته های رقابت های لیگ جزیره با مصدومیت چمبرلین(Alex Oxlade-Chamberlain) و والکات(Theo Walcott) و البته از دست رفتن نخستین جام قهرمانی فصل برای شاگردان ونگر(Wenger) همراه بود.

در این دیدار تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که چمبرلین از ناحیه همسترینگ دچار ‏آسیب دیدگی شد و جای خود را به والکات داد. اما والکات هم تنها 15 دقیقه در زمین ماند و به دلیل مصدومیت، جای خود ‏را به 'اسماعیل بناسر' داد. مصدومیت این دو بازیکن، بعد از آسیب دیدگی آرون رمزی(Aaron Ramsey) در دیدار مقابل بایرن(Bayern Munich)، می تواند کار را برای ‏آرسنال ونگر در دیدارهای پیش رو دشوار کند.‏ در این دیدار والاس(Ross Wallace)، خوآلو(Lucas João) و هاکینسون(Sam Hutchinson) برای شفیلد گلزنی کردند.

چلسی(Chelsea) نیز که این روزها به باخت عادت کرده است و هر نتیجه ای غیر از باخت برای هواداران این تیم اتفاق جالبی است در دو نیمه متفاوت برابر استوک(Stoke City) به تساوی یک بر یک رسید. چلسی مدافع عنوان قهرمانی در نیمه نخست تیم برتر بود و یک بار با گل آفساید تری(John Terry) دروازه حریف را نیز باز کرد. اتفاق جالب در این دیدار از دست دادن یک دروازه خالی از سوی رامیرس(Ramires) بود تا این بازیکن برزیلی که عملکرد ضعیفی در چلسی دارد بار دیگر مهر تاییدی بر بی کیفیتی خود بزند.

در نیمه دوم اشتباه زوما(Kurt Zouma) در یارگیری باعث شد تا واترز(Jonathan Walters) دروازه مهمان را باز کند تا استوک پیش بیفتد. در ادامه با به میدان آمدن کندی(Kenedy) برزیلی ورق به سود چلسی برگشت و در نهایت لویک رمی(Loïc Rémy) که به تازگی از بند مصدومیت رها شده توانست به زیبایی دروازه استوک را باز کند تا این دیدار در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان برسد. استوک در دقایق پایانی 10 نفره شد تا این بازیکن دیدار بعدی تیمش را از دست بدهد.

در وقت اضافه اول و دوم چلسی که از بازیکنان جوانی چون ترائوره(Bertrand Traoré) و کندی استفاده کرده بود نتوانست از موقعیت های بی شمار خود گل بسازد و بی دقتی بازیکنان این تیم نیز باعث شد تا بازی در پایان 120 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان برسد و به پنالتی کشیده شود که در پنالتی استوک توانست 5-4 به برتری برسد و به مرحله بعد راه یابد. ادن هازارد(Eden Hazard) تنها بازیکنی بود که پنالتی از دست داد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X