تتت


منچستریونایتد با شکست برابر میدلزبورو از جام اتحادیه انگلیس حذف شد اما لیورپول و منچسترسیتی برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند و به دور بعد راه یافتند.

یک شگفتی بزرگ دیگر در رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس رقم خورد. شیاطین سرخ که در اولدترافورد از میدلزبورو(Middlesbrough) پذیرایی کردند در ضربات پنالتی تن به شکست دادند تا بعد از چلسی(Chelsea) و آرسنال(Arsenal) سومین تیم سرشناسی باشند که از دور رقابت‌ها کنار می‌روند.

بازی در وقت‌های اصلی و اضافی با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ضربات پنالتی این میدلزبورو بود که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و به دور بعد راه یافت.

اما لیورپول(Liverpool) سرانجام با یورگن کلوپ(Jürgen Klopp) رنگ پیروزی را دید. قرمز پوشان آنفیلد که از بورنموث(Bournemouth) پذیرایی کردند موفق شدند با یک گل به پیروزی برسند. تک گل این بازی را کلاین(Nathaniel Clyne) به ثمر رساند.

در یکی دیدار از دیدارهای حساس منچسترسیتی(Manchester City) موفق شد که در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه 5 بر یک برابر کریستال پالاس(Crystal Palace) به پیروزی برسد تا نشان دهد که شانس نخست قهرمانی در این رقابت‌ها است.

ساوتهمپتون(Southampton) هم که در ورزشگاه خانگی خود از استون ویلا(Aston Villa) بحران زده پذیرایی کرد، با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و به دور بعد راه یافت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X