تیم‌های فوتبال یوونتوس و اینتر توانستند حریفانشان را در لیگ ایتالیا شکست دهند.

در آغاز هفته جدید رقابت‌های لیگ ایتالیا دو دیدار برگزار شد که در آن یووه(Juventus) و اینتر(Inter Milan) حریفان خود را شکست دادند. یوونتوس در دیدار برابر تورینو(Torino) توانست به سختی به پیروزی برسد. مصدومیت سامی خدیرا(Sami Khedira) در همان دقیقه 10 برنامه‌های آلگری(Allegri) را به هم ریخت ولی درخشش پوگبا(Paul Pogba) در این نیمه کافی بود تا یوونتوس با یک گل برتری از حریف خود پیش بیفتد. نیمه دوم اما با یک سوپرگل برای تورینو همراه بود و چزاره بووو(Cesare Bovo) مدافع راست ترکیب سه دفاعه 'ونتورا' یکی از زیباترین گل‌های فصل را به ثمر رساند و بار دیگر آلگری در آستانه کسب نتیجه ضعیف قرار گیرد.

در شرایطی که ناامیدی در میان هواداران یووه به وضوح حس می‌شد، مارکیزیو(Claudio Marchisio) در دقیقه 91 دیرک دروازه را به لرزه درآورد و سرانجام در دقیقه 94 و در شلوغی محوطه جریمه خوان کوادرادو(Juan Cuadrado) با یک تکل موفق شد قهرمان یووه لقب گیرد و شب هواداران تورینو را تلخ کند.

در دیگر دیدار اینتر در دیداری که فقط دو ایتالیایی در آن حاضر بودند و به دلیل حضور چندین بازیکن از کشورهای بالکان به دربی باکان معروف بود توانست رم(Roma) را با یک گل شکست دهد تا نشان دهند نتایج ابتدای فصل این تیم اتفاقی نبوده است.

تک‌گل اینتری‌ها را در این دیدار گری مدل(Gary Medel) به ثمر رساند تا سه امتیاز این دیدار به اینتر برسد. رم در اواخر نیمه دوم با از دست دادن پیانیچ(Miralem Pjanić) به دلیل دریافت کارت قرمز 10 نفره به بازی پرداخت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X