بارسلونا با درخشش مثلث حمله خود سومین برد پرگل پی در پی خود را جشن گرفت و توانست رئال سوسیه‌داد را با 4 گل درهم بکوبد.

هفته چهاردهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا عصر شنبه با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در آن بارسلونا(Barcelona) صدرنشین در خانه به دیدار رئال سوسیه‌داد(Real Sociedad) رفت و موفق شد در یک بازی کاملا برتر و یک‌طرفه با 4 گل حریفش را درهم بکوبد تا موقتا اختلافش را با رئال مادرید(Real Madrid) به عدد 9 برساند.

در این دیدار بازیکنان بارسا حملات پی در پی روی دروازه حریف داشتند و یک بار حتی دیرک دروازه سوسیه‌داد را نیز به لرزه درآوردند تا اینکه در دقیقه 22 نیمار(Neymar) موفق شد در نقش گلزن ظاهر شود و پاس عرضی دنی آلوس(Dani Alves) را به گل نخست بارسلونا تبدیل کند. چند دقیقه بعد مسی(Lionel Messi) می‌توانست بازهم در نقش گلزن ظاهر شود ولی شانس با او یار نبود تا اینکه در دقیقه 41 لوییس سوارس(Luis Suárez) یکی از گل‌های زیبای خودش را به ثمر رساند و توانست سانتر آلوس را با ضربه‌ای چکشی به زیبایی وارد دروازه سوسیه‌داد کند و این دیدار با برتری دو بر صفر بارسا در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه دوم، بارسلونا بازهم مانند نیمه نخست هجومی و سراپا حمله ظاهر شد و یک بار نیز توسط لیونل مسی دیرک دروازه حریفش را به لرزه درآورد تا اینکه در دقیقه 53 نیمار موفق شد گل دوم خود و گل سوم تیمش را نیز به زیبایی به ثمر برساند و نشان دهد که این روزها در شرایط آرمانی و بسیار خوبی به سر می‌برد. حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 85 لیونل مسی از سمت راست محوطه جریمه دیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد اما این ناکامی مسی 5 دقیقه بعد از بین رفت تا او بتواند در دقیقه 90، گل چهارم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند. پاس زیبای نیمار پس از یک و دو با لوییس سوارس، مسی را مقابل دروازه خالی قرار داد تا این بازیکن که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است، گلزنی کند.

به این ترتیب بارسا توانست با کسب سه امتیاز این دیدار صدرنشینی خود را حفظ کند و 33 امتیازی شود و منتظر دیدار این هفته رئال مادرید و اتلتیکو مادرید(Atlético Madrid) باقی بماند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X