مدعی عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا در دیداری عجیب برابر آتالانتا با دو گل شکست خورد.

هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ ایتالیا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در حساس‌ترین بازی، رم(A.S. Roma) یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها در خانه به دیدار آتالانتا(Atalanta) رفت و در حالی که همه منتظر پیروزی شاگردان رودی گارسیا(Rudi García) بودند، این تیم تن به شکست داد.

'جالوروسی' که در لیگ قهرمانان با 6 گل برابر بارسا(Barcelona) شکست خورده بود، نشان داد هنوز از حال و هوای باخت بیرون نیامده و این بار برابر آتالانتا شکست خورد تا گارسیا سرمربی فرانسوی رم در آستانه برکناری قرار بگیرد.

در این دیدار برای تیم آتالانتا، آلخاندرو گومس(Alejandro Darío Gómez) در دقیقه 40 و جرمن دنیس(Germán Denis) در دقیقه 82 از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا پیروزی شیرینی برای تیم شهر برگامو ثبت شود. در این دیدار مایکون(Maicon) از رم دقیقه 81 اخراج شد و همچنین دو بازیکن از تیم آتالانتا در دقایق پایانی اخراج شدند تا این دیدار در مجموع سه اخراجی داشته باشد.

در دیگر دیدار مهم تیم اودینزه(Udinese Calcio) موفق شد سه بر دو کیه‌وو(Chievo) را شکست دهد. همچنین جنووا(Genoa) در خانه با نتیجه دو بر یک برابر تیم تازه صعود کرده کارپی(Carpi) شکست خورد و فروسینونه(Frosinone) با نتیجه سه بر دو ورونا(Hellas Verona) را شکست داد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X