میلان موفق شد با برتری برابر فروزینون به موقعیت خود در جدول رده بندی سروسامان ببخشد.

در ادامه رقابت های لیگ ایتالیا چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها میلان(A.C. Milan) به دیدار فروزینون(Frosinone) تیم تازه صعود کرده به این رقابت ها رفت و با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید تا شاگردان میهایلویچ(Mihajlović) به برد ارزشمندی دست یابند.

میلانی ها ابتدا دروازه خود را باز شده دیدند و در ابتدای این بازی فروزینون بود که با گل دقیقه 19 دانیل سیوفانی(Daniel Ciofani) از حریف خود پیش افتاد اما میلان توانست با دو گل ایگناسیو آباته(Ignazio Abate) دقیقه 50 و کارلوس باکا(Carlos Bacca) دقیقه 55 به بازی بازگردد و خیال خود را بابت برد در این دیدار راحت کند.

در دقیقه 77 بازی اینبار آلکس(Alex) گل سوم میلان را وارد دروازه حریف کرد. سانتر نیانگ(M'Baye Niang) به زیبایی روس سر آلکس نشست تا این بازیکن فرصت طلب نیز از این موقعیت استفاده کند و با ضربه سر دروازه میزبان را باز کند. میلان که در 5 دیدار قبلی خود طعم شکست را نچشیده بود در ادامه با میدان داری تا آستانه برد پیش رفته بود که میزبان یکی از گل های خورده را پاسخ داد. چیزی به پایان بازی نمانده بود که فروزینون در دقیقه 84 توسط فدریکو دیونیسی(Federico Dionisi) یکی از گل های خورده را جبران کرد.

در پایان جیاکومو بوناونتورا(Giacomo Bonaventura) با گلزنی خود در دقایق آخر تیر خلاص را شلیک کرد. در این صحنه بوناوتورا پیش رفت و با شوتی دیدنی دروازه را برای چهارمین بار باز کرد تا این دیدار در نهایت با نتیجه 4 بر 2 به سود میلان خاتمه یافت.

در دیگر دیدار اودینزه(Udinese) با یک گل در زمین تورینو(Torino) صاحب برتری شد و سمپدوریا(Sampdoria) نیز در خانه با دو گل پالرمو(Palermo) را شکست داد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X