منچستریونایتد در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر در خانه استوک سیتی شکست خورد تا بحران در این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در آن منچستریونایتد(Manchester United) که چند هفته‌ای است در حسرت برد مانده در خانه استوک سیتی(Stoke City) به میدان رفت و در نهایت با دو گل شکست خورد تا فان خال(Louis van Gaal) هلندی در آستانه اخراج از این تیم قرار گیرد.

فان خال در این دیدار وین رونی(Wayne Rooney) را روی نیمکت ذخیره‌ها قرار داد. در دقیقه 19 مسابقه بویان کرکیچ(Bojan Krkić) مهاجم سابق بارسلونا(Barcelona) موفق شد روی اشتباه دپای(Memphis Depay) که به دخیا(David de Gea) پاس به عقب داده بود، دروازه منچستر را باز کند.

در ادامه نوبت به آرناتوویچ(Marko Arnautović) مهاجم اتریشی رسید تا در این دیدار نیز گلزنی کند و بار دیگر ارزش‌های خودش را نشان دهد. آرناتوویچ در دقیقه 26 موفق شد روی یک شوت مهارنشدنی دروازه یونایتدها را باز کند تا نیمه نخست این دیدار با برتری دو بر صفر میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم فان خال، وین رونی را نیز به میدان فرستاد تا تیمش را هجومی‌تر از قبل کند ولی میدان‌داری استوکی‌ها اجازه خودنمایی را به این تیم نداد تا استوک سیتی که در خانه تیم قدرتمندی است سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کند تا فان خال در آستانه اخراج از منچستر قرار گیرد.

شیاطین سرخ باید دوشنبه همین هفته در آخرین دیدار نیم فصل برابر چلسی(Chelsea) به میدان بروند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X